Sklep producenta George Azzar

Najlepsze sklepy online i stacjonarnie, okazje, opinie, porady.
Awatar użytkownika
ilonaryc
Posty: 49
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:49

Sklep producenta George Azzar

Post autor: ilonaryc »

Cześć! :) Czy ktoś z Was ma u siebie w domu lub w biurze meble w z firmy George Azzar ? Wpadło mi w oko kilka produktów i tak się zastanawiam czy warto zamawiać ? Nie chcę kupować w sieciówkach bo z doświadczenia wiem, ze z jakością bywa bardzo różnie ;/ a ja szukam teraz mebli na lata. Będę wdzięczna za wszystkie opinie :)
Awatar użytkownika
torana
Posty: 35
Rejestracja: 20 wrz 2019, 8:02

Re: Sklep producenta George Azzar

Post autor: torana »

oo nie znam tego sklepu ale chętnie przycupnę bo na szybko znalazłam ich stronkę w sieci i faktycznie meble prezentują się super, może jakiś biurko czy stolik kawowy bym sobie zamówiła.
Awatar użytkownika
sylviaa
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 10:16

Re: Sklep producenta George Azzar

Post autor: sylviaa »

Ja kupowałam w ich sklepie i polecam. Ogromny wybór, indywidualne podejście do każdego klienta, umiarkowane ceny i bardzo wysoka jakość!
Awatar użytkownika
ilonaryc
Posty: 49
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:49

Re: Sklep producenta George Azzar

Post autor: ilonaryc »

Dzięki za informacje :) A zdradzisz co konkretnie zamawiałaś ?
Awatar użytkownika
Lenka
Posty: 105
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:36

Re: Sklep producenta George Azzar

Post autor: Lenka »

Nie znam tego sklepu, ale sklepów meblowych z ciekawym asortymentem nie brakuje. Ja ostatnio tu https://meble-do-niemiec.pl/pl/c/LOZKA-SYPIALNIANE/62 brałam łóżko do sypialni. Mało tego, że znalazłam model idealny dla siebie, to wymieniłam także łóżko w pokoju syna. Akurat mieli dobre ceny na amerykanki. Także jeśli zależy nam na dobrych meblach - trzeba po prostu szukać i porównywać.
Awatar użytkownika
sylviaa
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 10:16

Re: Sklep producenta George Azzar

Post autor: sylviaa »

ilonaryc pisze: ↑03 lis 2019, 19:01 Dzięki za informacje :) A zdradzisz co konkretnie zamawiałaś ?
Póki co tylko biurko ( model NICOLE) i stolik kawowy FARO ale na pewno jeszcze zrobię tu zakupy w przyszłości :) nie wiem czy wiesz, ale na te meble dostaje się aż 100 lat gwarancji :) A w sumie nigdzie indziej się z tym do tej pory nie spotkałam.
Awatar użytkownika
kiki82
Posty: 24
Rejestracja: 02 cze 2019, 15:30

Re: Sklep producenta George Azzar

Post autor: kiki82 »

Ja fajne meble zamówiłam tu https://aurameble.pl/ . Miałam obawy, że online, ale zupełnie bezpodstawne. Szybko, sprawnie, bezproblemowo. I ceny dużo lepsze niż stacjonarnie. Więc mogę tylko polecić.
Awatar użytkownika
ilonaryc
Posty: 49
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:49

Re: Sklep producenta George Azzar

Post autor: ilonaryc »

noo 100 lat gwarancji robi wrażenie i jest raczej niespotykaną ofertą także tu duży plus :) wciąż przeglądam co by tu zamówić ale w tym tygodniu będę już na pewno domykać listę i składać zamówienie by meble dotarły jeszcze przed świętami :)
Awatar użytkownika
sylviaa
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 10:16

Re: Sklep producenta George Azzar

Post autor: sylviaa »

ilonaryc podejrzewam, ze zakupy już dawno zrobione, w wolnej chwili daj znać na co się zdecydowałaś :) ja po nowym roku też zamierzam ,,wyskoczyć" do nich na niewielkie zakupy ponownie :)
Awatar użytkownika
ilonaryc
Posty: 49
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:49

Re: Sklep producenta George Azzar

Post autor: ilonaryc »

witajcie w nowym roku :) mebelki już u mnie, dotarły przed świętami więc spoko. zamówiłam biurko, stolik kawowy i komplet stół z krzesłami. Są świetne i już wiem na pewno, ze jeszcze do nich wrócę na zakupy :)

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
ODPOWIEDZ