Polecane sklepy sportowe

Najlepsze sklepy online i stacjonarnie, okazje, opinie, porady.
Oltir

Polecane sklepy sportowe

Post autor: Oltir »

Nie znalazłam tutaj takiego wątku typowo z poleceniami sklepów sportowych, więc postanowiłam czym prędzej to nadrobić ;) Tym bardziej, że teraz mamy tydzień promocji - black week, później black friday, więc może komuś z Was uda się w tym czasie coś zaoszczędzić. Ja akurat z czystym sumieniem mogę zarekomendować sklep ze sprzętem jeździeckim i ubraniami sportowymi do jazdy konnej Equishop - kupiłam ostatnio u nich ochraniacze dla koni w genialnej cenie :) mają sklep online, ale też stacjonarny w Katowicach.
dłuto

Re: Polecane sklepy sportowe

Post autor: dłuto »

Ja jestem fanem kolarstwa i bardzo lubię z rodziną weekendami robić dłuższe wycieczki. Właśnie dlatego musimy mieć bardzo dobre rowery. Zawsze kupuję je w sklepie TravelerBIKE, który mieści się przy ul. Legionów 193A w Czechowicach-Dziedzicach. Można u nich zamawiać również przez internet: https://travelerbike.pl/pl/c/Rowery-miejskie-/23 Ja kupuję zawsze rowery marki Traveler, ale w ofercie też mają firmę Kands. Jedne i drugie są świetnej jakości, mega niezawodne. Przy Travelerach trzyma mnie po prostu sentyment. W każdym razie uprawiać sport na takich maszynach to czysta przyjemność.
ODPOWIEDZ