Kapsułki do prania

Miejsce dla łowców okazji, promocji i wyprzedaży. Wiesz, gdzie są najlepsze ceny? Dziel się wiedzą z innymi!
Awatar użytkownika
Alutka
Posty: 31
Rejestracja: 12 lip 2019, 18:03

Kapsułki do prania

Post autor: Alutka »

Czy u Was te kapsułki do prania Surf też są w takiej rewelacyjnej promocji?
Ostatnio namierzyłam je w markecie na promocji i żałuję, że nie wzięłam kilku opakowań od razu!
Używacie? Czy dopiero planujecie wypróbować? Na serio - warto, bo są doskonałe!
Awatar użytkownika
Kinga
Posty: 87
Rejestracja: 06 gru 2019, 2:48

Re: Kapsułki do prania

Post autor: Kinga »

Ja jestem tradycjonalistką i stawiam na proszek do prania :) Nie mam swojego ulubionego i szczerze powiem, że odkąd zmieniłam swoja pralkę (mam teraz Electrolux z serii PerfectCare) widzę, że nie tylko środki do prania których się używa są ważne, a może i przede wszystkim pralka. Ta naprawdę dopiera wszystko bardzo dobrze! :)
Awatar użytkownika
gotowy
Posty: 56
Rejestracja: 13 gru 2019, 18:28

Re: Kapsułki do prania

Post autor: gotowy »

U mojej znajomej kapsułki się nie rozpuszczają do końca, może to też od pralki zależy, nie tylko od samych kapsułek? Pralki w klasie energetycznej A+++ na Ceneo.pl widziałam i myślę, żeby jej taką polecić do zakupu. I lepsza jakość bo to nowe urządzenia i przy okazji będą mało prądu pobierać. podwyżki się przecież szykują, trzeba na wszystko teraz patrzeć. A to pranie to się ciągle robi przecież.
Awatar użytkownika
Elnora
Posty: 28
Rejestracja: 20 lut 2020, 21:18

Re: Kapsułki do prania

Post autor: Elnora »

Ja używam kapsułek i jestem zadowolona.
Lolaś

Re: Kapsułki do prania

Post autor: Lolaś »

Też akurat nie jestem fanką kapsułek. A któraś z Was wyżej pisała o pralce PerfectCare Electroluxa - mam pytanie, czy masz może też suszarkę z tej serii? Planuję zakup i chętnie poznam opinie.

temperatura wody split
Grażyna

Re: Kapsułki do prania

Post autor: Grażyna »

Ogólnie ja również korzystam z takich środków piorących i muszę przyznać, że całość sprawdza się znakomicie. Całkiem niedawno zdecydowałam się również na zakup suszarki ściennej https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/susz ... stale/4962 i muszę przyznać, że jak najbardziej był to dobry wybór.
ODPOWIEDZ