Szkoła Europejska

Chcesz podzielić się opinią o lekarzu, wizycie w przychodni czy obsłudze w poradni? Polecamy najlepszych specjalistów i ekspertów w swojej dziedzinie.
Awatar użytkownika
Arkadiusz1
Posty: 126
Rejestracja: 22 paź 2019, 9:52

Szkoła Europejska

Post autor: Arkadiusz1 »

Co sądzicie o tym, by posłać Wasze dzieci do dobrej szkoły europejskiej? Czuję, że ten temat może być dla Was bardzo atrakcyjny, szczególnie pod kątem perspektyw, jakie może to dla nich stworzyć. W https://szkolaeuropejska.pl/ znajdziecie więcej informacji na ten temat. Warto dowiedzieć się więcej już dzisiaj.

Awatar użytkownika
Tola
Posty: 373
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:32

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Tola »

A jakie polecacie szkoły języków obcych? Czy Szkoła Językowa ProfiLingua to Waszym zdaniem dobry wybór? Chciałam rozpocząć naukę języka niderlandzkiego i znalazłam ofertę takiego kursu organizowanego przez tą właśnie szkołę na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... zki/online. Jak sądzicie, warto się tam zapisać?

vivuś

Re: Szkoła Europejska

Post autor: vivuś »

A czy wiecie jakie super dzisiaj podręczniki można kupić do różnych szkół. Ja tutaj https://www.nowaera.pl/strona-glowna/re ... odstawowej sprawdziłam, jakie będę kupować mojemu synowi do szkoły i jestem pozytywnie zaskoczona. Chętnie sama z nich korzystałabym.

biuł

Re: Szkoła Europejska

Post autor: biuł »

Ja staram się większość rzeczy kupować poprzez internet bo wychodzi taniej niż w sklepach stacjonarnych. Mam na przykład sprawdzone księgarnie internetowe gdzie kupuję podręczniki szkolne https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html Jest taniej i oszczędniej a wysyłka jest szybka.

Awatar użytkownika
AnnnaW
Posty: 114
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:38

Re: Szkoła Europejska

Post autor: AnnnaW »

Jest to na pewno bardzo dobry kierunek edukacji dzieci, w takich szkołach jest duży nacisk na języki obce, wiadomo angielski, ale i też inne dodatkowe. Ja wybrałam dla mojej córki podobną szkołę - Te Vizje. Oprócz języków w tej szkole prywatnej też jest i dużo fajnych dodatkowych zajęć, kół sportowych, naukowych w cenie.

ElżbietkaKobietka

Re: Szkoła Europejska

Post autor: ElżbietkaKobietka »

Żałuję, że jako dziecko nie zabrałam się za naukę gry na instrumencie oraz naukę angielskiego, ponieważ mieszkałam w małej miejscowości i nie miałam takiej możliwości, ale to że coś się nie udało w dzieciństwie nie oznacza, że jako dorosła osoba nie mogę tego zrobić. Może nie znajdę czasu na naukę gry na instrumencie, ale mogę doszkolić się z języka angielskiego, zwłaszcza, że jest mi to potrzebne w celach zawodowych. Z tego powodu zdecydowałam się na zapisanie się na kurs przygotowawczy do egzaminy PTE. Dlatego będę zdawać egzamin B2 z PTE w Opolu. Dzięki temu nauczę się w praktyce wykorzystywać umiejętności językowe i będę miała to potwierdzone certyfikatem.

Awatar użytkownika
Sami
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Sami »

Szybko można zamawiać dla siebie online wszystkie produkty i także torby raportówki Rudniki mi się spodobały. Jak najbardziej produkty dobrej jakości można także znaleźć w sieci, więc opłaca się spoglądać na to, co możemy kupić. Co najczęściej kupujecie?
ckpwaw.pl

Awatar użytkownika
Paulana4
Posty: 67
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:42

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Paulana4 »

Rodzice coraz chętniej wysyłają do takich szkół swoje dzieci i ja również tak zrobiłam. Konkretnie to mowa to wspomnianej tu Te Vizji. Ich kompleks w centrum, przy Okopowej mnie oczarował, a po kilku latach mogę śmiało stwierdzić, że to najlepsza z opcji jaką mogliśmy wybrać. Nawet przy Covidzie zajęcia są świetnie prowadzone.

ODPOWIEDZ