Drogie perfumy?

Dobre rady i opinie o kosmetykach, pielęgnacji, makijażu. Polecamy produkty i marki i ostrzegamy przed tym, co kiepskiej jakości.
Awatar użytkownika
Tessa1983
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2021, 14:34

Drogie perfumy?

Post autor: Tessa1983 »

Co myślicie o kupowaniu drogich perfum? Mam na myśli przede wszystkim oryginalne markowe perfumy. Według mnie mimo wyższej ceny znacznie bardziej opłaca się wybierać takie właśnie zapachy. Wystarczy wziąć pod uwagę fakt, że dłużej się utrzymują. Też to zauważyliście?
baska

Re: Drogie perfumy?

Post autor: baska »

Tessa1983 pisze: ↑23 wrz 2021, 2:56 Co myślicie o kupowaniu drogich perfum? Mam na myśli przede wszystkim oryginalne markowe perfumy. Według mnie mimo wyższej ceny znacznie bardziej opłaca się wybierać takie właśnie zapachy. Wystarczy wziąć pod uwagę fakt, że dłużej się utrzymują. Też to zauważyliście?
Ja uwazam, ze jesli ktos lubi to czemu nie? sama szukam jakiegos ladnego zapachu dla mamy z okazji jej urodzin
Awatar użytkownika
bajla
Posty: 109
Rejestracja: 13 gru 2019, 13:28

Re: Drogie perfumy?

Post autor: bajla »

baska pisze: ↑06 paź 2021, 20:51
Tessa1983 pisze: ↑23 wrz 2021, 2:56 Co myślicie o kupowaniu drogich perfum? Mam na myśli przede wszystkim oryginalne markowe perfumy. Według mnie mimo wyższej ceny znacznie bardziej opłaca się wybierać takie właśnie zapachy. Wystarczy wziąć pod uwagę fakt, że dłużej się utrzymują. Też to zauważyliście?
Ja uwazam, ze jesli ktos lubi to czemu nie? sama szukam jakiegos ladnego zapachu dla mamy z okazji jej urodzin
Ja uwazam, ze jak najbardziej fajna opcja, ale trzeba znac czyjes gusta zeby wiedziec, jaki lubi zapach itp :) albo ewentualnie dac karte podarunkowa do jakiejs fajnej drogerii
baska

Re: Drogie perfumy?

Post autor: baska »

bajla pisze: ↑13 paź 2021, 21:01
baska pisze: ↑06 paź 2021, 20:51
Tessa1983 pisze: ↑23 wrz 2021, 2:56 Co myślicie o kupowaniu drogich perfum? Mam na myśli przede wszystkim oryginalne markowe perfumy. Według mnie mimo wyższej ceny znacznie bardziej opłaca się wybierać takie właśnie zapachy. Wystarczy wziąć pod uwagę fakt, że dłużej się utrzymują. Też to zauważyliście?
Ja uwazam, ze jesli ktos lubi to czemu nie? sama szukam jakiegos ladnego zapachu dla mamy z okazji jej urodzin
Ja uwazam, ze jak najbardziej fajna opcja, ale trzeba znac czyjes gusta zeby wiedziec, jaki lubi zapach itp :) albo ewentualnie dac karte podarunkowa do jakiejs fajnej drogerii
Z tą kartą podarunkową super opcja faktycznie :) wygodnie i bezpiecznie :d a gdzie mozna taka karte kupic?
Awatar użytkownika
bajla
Posty: 109
Rejestracja: 13 gru 2019, 13:28

Re: Drogie perfumy?

Post autor: bajla »

baska pisze: ↑14 paź 2021, 14:19
bajla pisze: ↑13 paź 2021, 21:01
baska pisze: ↑06 paź 2021, 20:51

Ja uwazam, ze jesli ktos lubi to czemu nie? sama szukam jakiegos ladnego zapachu dla mamy z okazji jej urodzin
Ja uwazam, ze jak najbardziej fajna opcja, ale trzeba znac czyjes gusta zeby wiedziec, jaki lubi zapach itp :) albo ewentualnie dac karte podarunkowa do jakiejs fajnej drogerii
Z tą kartą podarunkową super opcja faktycznie :) wygodnie i bezpiecznie :d a gdzie mozna taka karte kupic?
Ja ostatnio zamawiałam tutaj https://www.notino.pl/karty-podarunkowe/ zerknij sobie, wybierasz jaka chcesz wartosc, do tego maja fajny wybór wzorów :)
ODPOWIEDZ