Czy warto być konsultantką?

Zabiegi, produkty, usługi. Polecamy salony kosmetyczne, fryzjerów, kliniki piękna. Opowiadamy o ulubionych perfumach, sprawdzonych maseczkach i przyborach kosmetycznych.
Awatar użytkownika
marlena90
Posty: 74
Rejestracja: 30 lis 2019, 13:36

Czy warto być konsultantką?

Post autor: marlena90 »

Zastanawiam się czy warto być konsultantką, czy da się na tym realnie zarobić. Myśle o firmie Mary Kay. Może mamy tutaj jakąś konsultantkę, która jest w temacie?

osiedle ogrody żabińca
Awatar użytkownika
Kinga
Posty: 87
Rejestracja: 06 gru 2019, 2:48

Re: Czy warto być konsultantką?

Post autor: Kinga »

Znam osobę, która działa w Mary Kay od kilku lat i w tym momencie jest to jej główne zajęcie. Na początku było tak, że chciała po prostu mieć więcej gotówki do studenckiej kieszeni, ale wkręciła się w tę pracę, widzę, że stała się po prostu jej pasją. Konkretów nie znam, jak wygląda taka współpraca konsultantki z firmą, ale mogę popytać :)
Awatar użytkownika
marlena90
Posty: 74
Rejestracja: 30 lis 2019, 13:36

Re: Czy warto być konsultantką?

Post autor: marlena90 »

Będę wdzięczna :) Najbardziej interesuje mnie jak się w to wkręcić, jakie koszty ewentualnie trzeba ponieść i czy później wiążą mnie jakieś miesięczne wymagania co do sprzedaży?

pastorałki podkłady muzyczne
Awatar użytkownika
orsoo2
Posty: 134
Rejestracja: 16 sty 2020, 7:56

Re: Czy warto być konsultantką?

Post autor: orsoo2 »

Na pewno warto, nawet jeżeli nie byłaby to jedyna praca (zbyt małe dochody) - teraz dużo osób zarabia w kilku miejscach, aby na końcu mieć fajne miesięczne zarobki.
ODPOWIEDZ