wybór odpowiednich okularów

Miejsce na przeróżne tematy, dyskusje i porady.
Awatar użytkownika
Wiktoryna_95
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2023, 18:30

wybór odpowiednich okularów

Post autor: Wiktoryna_95 »

Cześć kochani! Być może ktoś już wcześniej zadał podobne pytanie, ale ja też jestem obecnie w potrzebie. Czy moglibyście mi doradzić, jak dobrać okulary? Czy są jakieś wskazówki, o których powinnam pamiętać? Być może macie nieco większą wiedzę niż ja, i faktycznie doradzicie mi coś sensownego. W każdym razie byłabym bardzo wdzięczna, bo to jednak trudne :)
mistycznaa

Re: wybór odpowiednich okularów

Post autor: mistycznaa »

Ja jestem sprawdzoną marką, jeśli chodzi o powierzone mi zadania, bo umiem robić wiele rzeczy, a dodatkowo dbam o to, by jednak moi bliscy nie byli zawiedzeni. Obawiam się jednak wielu spraw i nie mam decyzyjności odnośnie samej siebie. I teraz muszę odwiedzić sklep z okularami , a nie mam kompletnie na siebie pomysłu. Jak to więc zrobić ?
kamilla3993

Re: wybór odpowiednich okularów

Post autor: kamilla3993 »

Okulary przede wszystkim powinniśmy dobierać do rysów twarzy oraz do oprawy naszych oczu, jeśli stawiamy np. na jakieś odważniejsze kolory. Ja lubię sprawdzone marki, jeśli chodzi o okulary, dlatego bardzo spodobała mi się oferta na stronie https://e-luxoptyk.pl/pl/c/Okulary-kore ... -Mikli/230 . Można dobrać u nich fajne modele.
ODPOWIEDZ