nowy samochód

Miejsce na przeróżne tematy, dyskusje i porady.
gość

nowy samochód

Post autor: gość »

Ależ mi się podoba ten nowy Ford Puma. Widzieliście go w ofercie salonu Germaz Ford we Wrocławiu? Muszę jak najszybciej sprawdzić u dealera warunki finansowania, bo całkiem możliwe, ze go kupię. Najbardziej odpowiadałby mi model Trend, ale jeszcze i tak chciałabym go w wypróbować podczas jazdy próbnej. Jest nawet możliwość nabycia go z pakietem korzyści do 7010 PLN.
Awatar użytkownika
boleczka
Posty: 32
Rejestracja: 21 sie 2020, 15:38

Re: nowy samochód

Post autor: boleczka »

Skoro Ci się tak bardzo ten samochód podoba to nic nie stoi na przeszkodzie żeby go sobie kupić :) Ja bym na Twoim miejscu dokładnie tak właśnie zrobiła :P Jak już będziesz mieć brykę to nie zapomnij o zakupieniu dobrych kosmetyki samochodowe dzięki którym będziesz mógł cieszyć się świetnie wyglądającym autem znacznie dłużej.
bidualnaa

Re: nowy samochód

Post autor: bidualnaa »

Mój samochód to coś niepewnego i wiem, że można sobie sporo rzeczy ogarnąć, ale nie do końca świadomie wiem, jak co się robi. Chyba pod koniec roku oddam autko do mechanika, a w sumie serwis mazda gdynia mi zrobi, co trzeba. Wiecie, potem wyjazdy, inne takie… Może jednak czas na zmiany?
Borek

Re: nowy samochód

Post autor: Borek »

Volkswagen Bulik to pojazd, który od dekad jest nieodłącznym elementem branży transportowej. Jego nieprzerwana produkcja od połowy XX wieku czyni go jednym z najdłużej produkowanych aut dostawczych na świecie. Szczegółowe informacje na temat tego modelu, w tym jego historii i specyfikacji, znajdziesz na https://tkn24.pl/volkswagen-bulik-najdl ... dostawcze/ i jego uniwersalność sprawia, że jest to wybór wielu przedsiębiorców w różnych branżach.
markopolo3

Re: nowy samochód

Post autor: markopolo3 »

A sprawdzaliscie marke volvo? Widzialem, ze w https://scandinavia.volvocars-partner.p ... perfekcja/ maja teraz swietna oferte na xc90, za taka cene samochod marki premium to nielada okazja
Awatar użytkownika
birdy
Posty: 403
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: nowy samochód

Post autor: birdy »

Najważniejsze podczas sprowadzania pojazdu zza granicy jest korzystanie z usług rzetelnej ale przede wszystkim doświadczonej firmy. Jeśli szukacie odpowiedniej firmy, to moim zdaniem warto przejrzeć tę ofertę - https://carfactor.pl/samochody-na-zamowienie-dubaj/ . Posiadają doświadczenie na arabskim rynku samochodów, więc warto do nich zajrzeć.
Kołtun

Re: nowy samochód

Post autor: Kołtun »

Regularna kontrola i ewentualna wymiana wycieraczek jest istotna w sezonie zimowym. Zła widoczność w trakcie opadów śniegu lub deszczu może być niebezpieczna. Informacje o tym, jak dbać o wycieraczki w zimie, znajdziesz na https://www.auto-speed.com.pl/jak-zadba ... s-t2-zima/ i sprawne wycieraczki zapewnią lepszą widoczność podczas jazdy w trudnych warunkach.
Gość

Re: nowy samochód

Post autor: Gość »

Nowy samochód ważne żeby miał dobre ubezpiecznie samochodu OC także tutaj na pewno zwróćcie uwagę na warunki. Nie ma też oczywiście co przepłacać więc składki niskiej szukajcie.
Gość

Re: nowy samochód

Post autor: Gość »

Nowe samochody powinny mieć dobre ubezpieczenia, tutaj pomoże wam Kalkulator OC AC w którym wyliczycie sobie składkę. Nie ma co przepłacać a oni akurat mają tam niskie składki.
dariiiaa

Re: nowy samochód

Post autor: dariiiaa »

A co powiecie na kia leasing kalkulator ? Nie tak dawno natrafiłam na ofertę tej firmy i według mnie jest ona bardzo dobra, dodatkowo też cała procedura związana z leasingiem przebiega bardzo sprawnie
matik39

Re: nowy samochód

Post autor: matik39 »

Widzę, że konkretnie rozglądacie się za różnymi propozycjami, jeśli chodzi o nowe samochody, więc super, że spełniacie jakieś swoje małe marzenia. Koniecznie pamiętajcie o tym, że jeśli zdecydujecie się na zakup nowego samochodu, to od razu rozejrzyjcie się za taką propozycją, jak ubezpieczenie OC. Fajnym rozwiązaniem jest tutaj Kalkulator OC .
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 64
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:44

Re: nowy samochód

Post autor: kasiunia »

Jeśli macie na uwadze koszty eksploatacyjne waszych samochodów a ufam ,że tak właśnie jest to moim skromnym zdaniem takie instalacje gazowe lpg są idealnym sposobem na obniżenie kosztów paliwa. Czy to sie opłaca, wszyscy mówią ,że tak ale mozna sobie we własnym zakresie tą opłacalność policzyć. Dowiesz się po przejechaniu ilu kilometrów koszty instalacji wam się zwrócą.
ODPOWIEDZ