Psychiatra

Chcesz podzielić się opinią o lekarzu, wizycie w przychodni czy obsłudze w poradni? Polecamy najlepszych specjalistów i ekspertów w swojej dziedzinie.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 45
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:42

Psychiatra

Post autor: heniutek »

Wiecie może, w jakich godzinach przyjmuje jakiś dobry psychiatra Legionowo? Potrzebny taki specjalista dla kolegi, który ma lęki po wypadku samochodowym. Możecie kogoś naprawdę dobrego polecić?
Awatar użytkownika
JackZ
Posty: 3
Rejestracja: 06 lis 2019, 20:33

Re: Psychiatra

Post autor: JackZ »

Szczerze to nie wiem.
Awatar użytkownika
lena
Posty: 111
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:28

Re: Psychiatra

Post autor: lena »

Z tego co wiem to bardzo dobrą renomą cieszy się klinika z Warszawy https://multimed.pl/ - mają wielu specjalistów, w tym także psychiatrę. Warto jeszcze dzisiaj umówić się na wizytę. Im wcześniej, tym lepiej. Problemów ze zdrowiem absolutnie nie powinno się bagatelizować. Mam nadzieję, że uda wam się bardzo szybko rozwiązać wszystkie problemy.
Awatar użytkownika
marta6768
Posty: 115
Rejestracja: 18 sty 2020, 8:07

Re: Psychiatra

Post autor: marta6768 »

Pewnie zastanawiacie się, jak znaleźć odpowiednich specjalistów, skoro w koło jest ich tak wielu. Otóż odpowiedź jest prosta. W Warszawie zawsze najlepiej skontaktować się z poradnią https://psychoterapiacotam.pl/psychiatra-warszawa/ ponieważ mają jedna z najlepszych opinii. Do psychiatry można zgłosić się w każdej chwili i nigdy nie będzie za późno, ale warto nie odkładać wizyty na później, aby stan zdrowia psychicznego się nie pogorszył.
Awatar użytkownika
mlodzik
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2020, 13:22

Re: Psychiatra

Post autor: mlodzik »

Czy ktoś może polecić jakiś osrodek terapii? Mam problemy z alkoholem i coraz częsciej z hazardem, widzę jak cierpi moja żona kiedy wpadam w ciąg. Jest coraz trudniej i widzę, że sam sobie nie poradzę. Znacie Forest? Myślę, że jestem w dobrym momencie, żeby rozpocząć terapię. Macie jakieś doświadczenia?
Moniaś

Re: Psychiatra

Post autor: Moniaś »

Ja mogę polecić klinikę https://psychomedic.pl/psychiatra-warsz ... dwQAvD_BwE, której pacjentką jest bliska mi osoba. Pracujące tu osoby nawiązują świetny kontakt z pacjentem. Terapia przebiega pomyślnie, w dość krótkim czasie można zauważyć pierwsze efekty. Dużym plusem jest fakt, iż pracujące tu osoby poświęcają swoją uwagę także najbliższym osobom swoich pacjentów. Zwracają uwagę na sposób postępowania, udzielają cennych wskazówek.
Bożena

Re: Psychiatra

Post autor: Bożena »

Faktycznie, Klinika Psychomedic to świetne miejsce, w którym możecie liczyć na najlepsze wsparcie psychologiczne. Właśnie dlatego warto zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ i od razu umówić się na terapię. Dzięki temu będziecie mieli pewność, że zajmą się Wami najlepsi specjaliści w kraju.
ODPOWIEDZ