optyk

Chcesz podzielić się opinią o lekarzu, wizycie w przychodni czy obsłudze w poradni? Polecamy najlepszych specjalistów i ekspertów w swojej dziedzinie.
ińka

optyk

Post autor: ińka »

Bardzo ważne jest wybranie dobrego optyka. Ja byłam w swoim życiu w kilku salonach optycznych i obecnie znalazłam już taki, który jest najbardziej rzetelny. Jest nim optyk Oko Na Świat na Tarchominie w Warszawie https://www.optykokonaswiat.pl/oferta. Ich oferta jest kompleksowa, mają szeroki zakres usług i produktów. Tam kupiłam swoje soczewki okularowe oraz kontaktowe. Mają świetnych fachowców, którzy profesjonalnie mnie zbadali i dobrali soczewki do mojej wady wzroku. Mają korzystne ceny, polecam.
Jaśka

Re: optyk

Post autor: Jaśka »

Ja najczęściej kupuję okulary w internecie. Mam ulubiony sklep, w którym są okulary damskie , męskie i dla dzieci. Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne. Ja noszę okulary korekcyjne i wybrałam takie https://eyewear24.net/product-pol-40441 ... G-V81.html To markowe okulary, lekkie i dobrze trzymają sie na nosie. A kwadratowy kształt oprawek nie zawęża pola widzenia i mogę w nich prowaadzić auto.
uleńka

Re: optyk

Post autor: uleńka »

Ja też okulary kupuję w internecie, większy wybór i ceny niższe niż u mojego stacjonarnego optyka. A też często mozna trafić na promocje. Zobaczcie tu https://iokulary.pl/ Jest tu bardzo duży wybór okularów dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Okulary najlepszych marerk na naszym rynku. Warto zobaczyć tą propozycję
Pałka

Re: optyk

Post autor: Pałka »

Oj nie, absolutnie - ja nie kupiłabym okularów przez internet, bo niewiele modeli pasuje do mojego kształtu twarzy. Ja muszę iść i stacjonarnie wybrać odpowiednie dla siebie. Bardzo lubię salon optyczny, ale też całe centrum medyczne Optis z Gdańska https://optisgdansk.pl/oferta/okulista-optyk-gdansk/ u nich zawsze znajdę coś dla siebie:)
miś

Re: optyk

Post autor: miś »

Ja kiedyś miałam obawy żeby kupić okulary przez internet zawsze chodziłam do optyka, ale znajoma która kupuje okulary namówiła mnie bym spróbowała chociaż raz zamówic tutaj wokularach.pl no szczerze miała spore wątpliwości, że okulary które wybiorę nie będę zadowolona, ale o dziwo pomyliłam sie i szczerze polecam zakup okularów online.
ODPOWIEDZ