testery perfum - warto?

Dobre rady i opinie o kosmetykach, pielęgnacji, makijażu. Polecamy produkty i marki i ostrzegamy przed tym, co kiepskiej jakości.
Awatar użytkownika
Sylwia1975
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2023, 10:59

testery perfum - warto?

Post autor: Sylwia1975 »

Hej, mam do was pytanie. Czy warto kupować testery damskie? Czy są one warte swojej ceny? Czy są one wystarczająco trwałe, aby móc je używać przez dłuższy czas?
Od dawna interesuję się perfumami i chciałabym wypróbować kilka z nich, ale nie chcę wydawać dużo pieniędzy na pełnowymiarowe butelki. Zastanawiam się, czy testery są dobrym rozwiązaniem. Wiem, że są one zazwyczaj tańsze niż pełnowymiarowe butelki, ale czy są one wystarczająco trwałe, aby móc je używać przez dłuższy czas?
Docenię każdą poradę i opinię na temat testowania perfum.
Dziękuję za wszelkie informacje! :)
p.anna

Re: testery perfum - warto?

Post autor: p.anna »

Testery są trwałe o ile zawierają próbkę oryginalnych perfum. Czy natomiast warto je kupować? Moim zdaniem nie, ponieważ markowy flakonik o standardowej pojemności wystarcza na znacznie dłużej, a więc wcale się nie przepłaca. Jeśli nie znamy danego zapachu możemy z kolei bazować względem ewentualnego zakupu na rzetelnie tworzonych recenzjach. Ja np. po przeczytaniu zamieszczonego na stronie https://encyklopediaperfum.pl/perfumy/y ... lack-opium zdecydowałam się na nabycie kompozycji Yves Saint Laurent Black Opium . Jestem z niej szalenie zadowolona. Choć aromat jest mocny, nieco ekstrawagancki, nie brakuje tutaj klasy. Połączenie nut kwiatowych, intensywnie owocowych z akcentami wyrazistych przypraw mi osobiście wyjątkowo przypadło do gustu.
ODPOWIEDZ