studia

Dobre rady i opinie o kosmetykach, pielęgnacji, makijażu. Polecamy produkty i marki i ostrzegamy przed tym, co kiepskiej jakości.
Adrianuś214444

studia

Post autor: Adrianuś214444 »

Witam, masz problem z wyborem studiów? Na stronie https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyj ... opnia.html znajdziecie ciekawe oferty kierunków. Uważacie, że moglibyście sie wybrać na jakiś kierunek, który został wymieniony na tej stronie? Co sądzicie o studiach?
polkaś

Re: studia

Post autor: polkaś »

ile trwają studia magisterskie teraz? Bo już było tyle reform w edukacji że straciłam rachubę czy coś się zmieniło w tym temacie czy nie. Za rok będę wybierać gdzie chcę iść. Mam nadzieję że się dostanę inaczej sobie zrobię rok przerwy od nauki. Co zamierzacie wybrać?
timiś

Re: studia

Post autor: timiś »

Ja zanim pójdę na studia muszę najpierw zdac dobrze maturę z przedmiotu który mnie interesuje. Na stronie https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-fizyka-2021 Znalażłam wiele podręcvzników które mogą pomóc mi w zaliczeniu matury i mam nadzieję że wszystko pójdzie po mojej myśli.
goliś

Re: studia

Post autor: goliś »

Jeśli interesują was studia podyplomowe, to na pewno warto sobie zerknąć na spokojnie tutaj https://www.ssw-sopot.pl/studia-podyplo ... nistracji/ i poczytać sobie o różnych kierunkach, które oferują. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji. Oprócz kierunku związanego z audytem mają tam również wiele innych propozycji.

nakrętki m16
funnyś

Re: studia

Post autor: funnyś »

Ja tak naprawdę myślę o studiach osteopatycznych. Wydaje mi się, że to jest właśnie odpowiedni kierunek dla mnie. Takie https://www.nasygnale.pl/czy-osteopatia ... -schorzen/ strony mnie zainteresowały i podjęłam taką decyzję. Czy wy uważacie, ze ona jest słuszna? Co wy na to?
Gosia Jodła

Re: studia

Post autor: Gosia Jodła »

Poznaj niezbędne kompetencje w zawodzie lektora języka obcego: https://www.uczelnie.pl/artykul,co-nale ... 18698.html. Nauka języka powinna rozwijać wszystkie podstawowe umiejętności z zakresu słuchania, mówienia, czytania i pisania. Praca lektora z uczniem ma obejmować kluczowe elementy z gramatyki, określony zasób słownictwa oraz konkretne funkcje językowe. Idealna lekcja winna łączyć w swej treści jak najwięcej różnych elementów, ale jednocześnie kształcić skuteczną komunikację w języku docelowym.
piczara

Re: studia

Post autor: piczara »

Co sądzicie o tym kierunku - https://ult.edu.pl/studia/filologia-angielska/ ?
Waszym zdaniem warto czy raczej średnio?
Chcę ruszyć z czymś, co ma przyszłość. Wiadomo - język to podstawa, ale czy potrzebne jest coś więcej?
Czy jestem w stanie mając tylko to, co zwojować?
Kama51

Re: studia

Post autor: Kama51 »

Fajnie jeśli to firmy inwestują w swoich pracowników. U nas pracodawca załatwił studia podyplomowe neuropsychologia dla rozwoju pracowników, bo zawsze warto podnosić kompetencje ludzi, a tym samym samej firmy. Osobiście gorąco polecam, jestem mega zadowolona.
ODPOWIEDZ