własna firma faktoringowa - co potrzebne?

Skorzystałeś z usług firmy i możesz ją polecić innym? Daj znać, Twoja opinia jest ważna!
Awatar użytkownika
Norbert84
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2023, 0:12

własna firma faktoringowa - co potrzebne?

Post autor: Norbert84 »

Witam serdecznie! Doszedłem niedawno do wniosku, że chciałabym założyć własną firmę faktoringową, ale nie wiem od czego zacząć. Czy ktoś z Was ma doświadczenie w tym temacie? Co jest niezbędne, aby rozpocząć działalność w tej branży? Zastanawiam się przede wszystkim nad oprogramowaniem do faktoringu, bo wiem, że to niezbędne narzędzie. Jakie systemy polecacie?? Chętnie wysłucham Waszych porad i wskazówek. Z góry dziękuję za pomoc!
robek

Re: własna firma faktoringowa - co potrzebne?

Post autor: robek »

Jeśli rozważacie Płatności kredytowe w swojej firmie, to warto skorzystać z oferty autopay.pl. Rozwiązania są korzystne w e-commerce, ponieważ klient może odroczyć płatność lub rozłożyć ją na raty. Firma otrzymuje od razu całą kwotę, co jest świetnym rozwiązaniem.
onkol

Re: własna firma faktoringowa - co potrzebne?

Post autor: onkol »

Firma https://papiertech.pl/ specjalizuje się w produkcji i dystrybucji artykułów biurowych oraz materiałów opakowaniowych. Ich szeroki asortyment obejmuje m.in. papier ksero, tonery, tusze, koperty, worki na śmieci oraz folie stretch. Dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów oraz konkurencyjnym cenom. Papiertech zyskał zaufanie wielu klientów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych.
ODPOWIEDZ