Tapety z surprint.pl

To przestrzeń dla wszystkich ciekawych tematów, które Cię interesują i o których chcesz porozmawiać. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Jaśmina
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2020, 10:26

Tapety z surprint.pl

Post autor: Jaśmina »

Co sądzicie o jakości tapet z oferty surprint.pl? Mnie wzory bardzo się podobają, ale chciałabym się też upewnić, że jakość jest w porządku. Gdybyście mogli mi coś na ten temat powiedzieć, to byłabym wdzięczna.
Awatar użytkownika
stela_88
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2020, 19:24

Re: Tapety z surprint.pl

Post autor: stela_88 »

Nie tylko tapety czy fototapety mają świetne, ale według mnie obrazy też zasługują na uwagę. Mnie szczególnie podobają się obrazy z abstrakcją. Idealnie trafiają w mój gust. Jeśli chodzi o jakość tapet, to ja jestem zachwycona.
Suśka

Re: Tapety z surprint.pl

Post autor: Suśka »

W przypadku kiedy będziecie szukali ciekawych propozycji w zakresie stylowych fototapet z wieloma wyjątkowymi motywami 3D i Perspektywie, krajobrazami i wiele innych. Dlatego jak macie trochę wolnego na poszukiwanie wyjątkowych dodatków do swojego wnętrza to zdecydowanie polecam sprawdzić możliwości dostępne w SW-Decore również jeżeli chodzi fototapety i na ich blogu "Fototapeta w sypialni – Szybka metamorfoza!" https://swdecore.pl/pomysly-ogolne/mapy ... nspiracje/ dowiecie się czegoś więcej.
ODPOWIEDZ