Mycie elewacji

To przestrzeń dla wszystkich ciekawych tematów, które Cię interesują i o których chcesz porozmawiać. Sprawdź!
Awatar użytkownika
zenek-bv
Posty: 8
Rejestracja: 17 lip 2020, 18:31

Mycie elewacji

Post autor: zenek-bv »

Najczęściej wiosną, gdy wszystko kwitnie pojawiają nam się pomysły na renowację naszego domu. Wiele prac można wykonać od ręki, takich jak drobne prace ogrodowe czy niewielkie prace konserwacyjne. A są prace poważniejsze, które wymagają się chwilę - lub dłużej - zastanowić aby podjąć właściwą droge działania. Do prac które nie są szczególnie skomplikowane można zaliczyć te związane z konserwacją fasady budynku. Dobrze zadbane ściany zewnętrzne świadczą pozytywnie o gospodarzu i przedłużają ich żywotność. Świetnym zabiegiem który wpłynie pozytywnie na wygląd zewnętrznej części nieruchomości jest mycie elewacji. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla każdego kto nie chce przeprowadzać generalnego remontu i ma w planach przeprowadzić prace mające na celu przedłużenie "żywotności" warstw zewnętrznych ścian. Nie jest to kosztowny proces i potencjalnie jest możliwy do wykonania samodzielnie jeżeli posiadamy w domu odpowiedni sprzęt.

xperia m android 4.4 update
Awatar użytkownika
annake
Posty: 69
Rejestracja: 22 kwie 2020, 13:22

Re: Mycie elewacji

Post autor: annake »

U nas sprawdziło się bardzo dobrze sodowanie. To doskonała metoda jeśli chodzi o czyszczenie elewacji i innych powierzchni, działa nie tylko skutecznie, ale i bezpiecznie dla powierzchni. W Warszawie i okolicach zajmuje się tym firma https://www.sodablast24.pl/ U nas bardzo dobrze sie sprawdzili, szybko i solidnie wykonali pracę i nie policzyli sobie za to ceny z kosmosu.
Awatar użytkownika
megi25
Posty: 45
Rejestracja: 11 gru 2019, 11:19

Re: Mycie elewacji

Post autor: megi25 »

Jeśli chodzi o czyszczenie elewacji i generalnie prace związane z myciem myjką wysokociśnieniową , to zlecam te zadania specjalistom. Zazwyczaj kontaktuję się z firmą Tomar-Cleaning, bo wiem, że wykonają swoje zadanie najlepiej jak się da, za dobrą cenę i w krótkim terminie.
można

Re: Mycie elewacji

Post autor: można »

Ja to właśnie słyszałam, że można samodzielnie, żeby wiecie, ograniczyć koszty, ale czy to ma sens? No ja nie wiem, bo przecież mycie elewacji Łódź też nie jest jakoś tam kosztowne, a mamy pewność, że wszystko zostanie dobrze wykonane, od początku do końca.
Stówka

Re: Mycie elewacji

Post autor: Stówka »

No w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z jakiejś firmy. Profesjonalne czyszczenie równa się świetny efekt na dłużej. Najważniejsze to czystość, ale też długotrwałe odświeżenie i lepszy wygląd. Na terenie Warszawy można skorzystać z usług firmy https://www.emka-warszawa.pl/ oprócz czyszczenia balkonów i elewacji, piorą dywany i wykładziny https://www.emka-warszawa.pl/technologie/.
płomiennik

Re: Mycie elewacji

Post autor: płomiennik »

Warto skorzystać z takich rozwiązań jak nanopowłoki ochronne Tytancoat , które sprawiają, że dana powierzchnia jest łatwiejsza w umyciu, a to możliwe dzięki zaawansowanym właściwościom mikrobiologicznym. Bardzo dobrze również chroni od nieczystości spowodowanych smogiem, a produkt do tego jest nietoksyczny.
ODPOWIEDZ