Parking podziemny

To przestrzeń dla wszystkich ciekawych tematów, które Cię interesują i o których chcesz porozmawiać. Sprawdź!
Viśka

Parking podziemny

Post autor: Viśka »

Poszukuję specjalistów od czegoś takiego jak oznakowanie parkingów podziemnych - budujemy parking i chcemy namalować linie przedzielające miejsca postojowe, ale też inne tego typu znaki.
Awatar użytkownika
aleks
Posty: 139
Rejestracja: 08 sty 2020, 16:47

Re: Parking podziemny

Post autor: aleks »

Ja mam sprawdzone namiary - zerknij sobie do firmy Andros z Redy https://andros-reda.pl/oznakowanie-parkingow/ W ofercie mają m.in. barierki, słupki i blokady, taśmy do oznaczania ciągów komunikacyjnych czy ograniczniki parkingowe. Wszystkie ich produkty są solidne a do tego nie mają cen z sufitu, także warto sobie te firmę sprawdzić. Na bank będziesz z ich usług zadowolony.
balićki13

Re: Parking podziemny

Post autor: balićki13 »

Jako klient który często korzysta z usługi polecam wam parking w pobliżu lotniska w balicach parking lotnisko Balice parking jest bardzo blisko terminalu . Jestem zadowolony bo zarezerwowałem sobie miejsce online, procedura była niezmiernie prosta i dodatkowo parking jest strzeżony więc nie trzeba sie martwić o swój pojazd. Zobaczcie koniecznie na stronę
ODPOWIEDZ