Własne grządki

Polecamy lekarzy, zdrowe przepisy, najlepsze diety pudełkowe, witaminy. Podpowiadamy, jak zadbać o zdrowie.
Awatar użytkownika
kokosz
Posty: 2
Rejestracja: 06 lip 2019, 11:54

Własne grządki

Post autor: kokosz »

Od kiedy urodziły nam się dzieci, jeszcze bardziej dbamy o to, co znajduje się na naszych talerzach. Z wielką pieczołowitością uprawiam swój mały ogródek, w którym posadziłam między innymi truskawy, maliny, borówki i warzywa korzenne. Jak mogę je chronić, żeby nie zaszkodzić nikomu i niczemu?
Awatar użytkownika
justa
Posty: 4
Rejestracja: 27 cze 2019, 9:44

Re: Własne grządki

Post autor: justa »

Też niedawno poszukiwałam jakiegoś racjonalnego rozwiązania, ktore pomogłoby mi utrzymać w ryzach moje truskawki niezależnie od pogody. Natrafiłam na artykuł, w którym czytałam sporo o nawozach naturalnych od dr Green www.dr-green.pl . Wejdź sobie na tę stronkę i poszerzaj swoją wiedzę, ale z doświadczenia powiem Ci, ze warto.

restauracja u zośki zakopane
Awatar użytkownika
MajLovv1
Posty: 5
Rejestracja: 10 paź 2019, 16:38

Re: Własne grządki

Post autor: MajLovv1 »

Widziałem to już jakiś czas temu. Wygląda na atrakcyjną propozycję.
Nie sposób poznać wszystkich zakamarków serca, nawet własnego.
Awatar użytkownika
bryza
Posty: 75
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:28

Re: Własne grządki

Post autor: bryza »

A pro po własnych grządek. Także uwielbiam robić w ziemi, nawet często zdarza mi się pielić bez rękawiczek. Aż pewnego dnia zauważyłam,że moje paznokcie stały się jakieś bardziej szare i łamliwe. Więc poszłam do kosmetyczki i usłyszałam, że mam grzybicę. Tylko gdzie ją złapałam?czy może podczas pielenia? każdym bądź razie dała mi ona preparat Fungafix https://dolinabiotechnologiczna.pl/fungafix-dzialanie, który bardzo szybko i skutecznie sobie z tym poradził
Awatar użytkownika
matikap
Posty: 5
Rejestracja: 21 lis 2019, 0:41

Re: Własne grządki

Post autor: matikap »

Niedawno korzystałem z tej właśnie oferty. Jak najbardziej się sprawdziła.
Każdy dźwiga swój krzyż.
Awatar użytkownika
dalixa
Posty: 97
Rejestracja: 21 lis 2019, 12:01

Re: Własne grządki

Post autor: dalixa »

Wygospodarowaliśmy na ogrodzie miejsce na własne grządki, zrobiliśmy nawet szklarnię, całą wiosnę mąż ciął rurki i sprawał, bardzo mu się przydała szlifierka ryobi one+, z nią poszło chybko, a zrobienie własnej szklarni to mega satysfakcja, a jak smakują takie warzywa własnoręęcznie wyhodowane
Awatar użytkownika
birdy
Posty: 402
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: Własne grządki

Post autor: birdy »

Dla mnie samodzielne zajmowanie się ogrodem to ogromna przyjemność. Co więcej, mam nawet zamiar sprawić sobie ładny domek ogrodowy, najchętniej z Wooder https://www.wooder.com/ . Bardzo szczegółowo przeglądałam ich ofertę i okazuje się, że można w niej znaleźć wiele ciekawych propozycji, w tym domki narzędziowe, drewutnie, wiaty, a nawet drewniane ogrodzenia oraz wiaty drewniane i drewutnie. Impregnacja drewna odbywa się metodą ciśnieniową, co zapewnia długą trwałość, a także piękny naturalny wygląd, a dodatkowo ceny są w tym przypadku także bardzo zachęcające.
Awatar użytkownika
anulka30
Posty: 45
Rejestracja: 02 mar 2020, 18:06

Re: Własne grządki

Post autor: anulka30 »

Wiele osób szuka ciekawych sprzętów i własnych upraw. Jak ma się koło domu kawałek pola to każdy lubi coś wsadzić. Ja ostatnio jednak mam sporo więc szukam ciekawych oprysków na stonkę itp na https://stanimpex.pl . Na trawy też i chwasty przydają się takie na takie grządki.
świątek89

Re: Własne grządki

Post autor: świątek89 »

Od lat mam swoją niewielką grządkę pod miastem i, muszę przyznać, że rośliny z roku na rok wyglądają coraz bardziej imponująco! W sierpniu po raz pierwszy powstała zupa krem z uprawianych przeze mnie pomidorów i papryki. Mówię wam - niebo w gębie. A jaka przy tym satysfakcja!
ODPOWIEDZ