Terapia uzależnień

Polecamy lekarzy, zdrowe przepisy, najlepsze diety pudełkowe, witaminy. Podpowiadamy, jak zadbać o zdrowie.
Awatar użytkownika
Arkadiusz1
Posty: 123
Rejestracja: 22 paź 2019, 9:52

Terapia uzależnień

Post autor: Arkadiusz1 »

Dzisiaj świat zmienia się tak szybko, że wiele osób nie jest sobie w stanie z tym poradzić. Właśnie dlatego warto w takich sytuacjach wybrać się w takie miejsca jak Poradnia Salomon w Łodzi. W https://poradniasalomon.com.pl/psychote ... zaleznien/ macie opisane, z jakimi problemami będą w stanie Wam pomóc. Nie ma sensu zmagać się z tym wszystkim na własną rękę.
Awatar użytkownika
szampanka
Posty: 21
Rejestracja: 30 gru 2019, 17:28

Re: Terapia uzależnień

Post autor: szampanka »

ja to uzaleznien nie mam.. no chyba ze od czekolady :D ale moj brat mial duzy problem z alkoholem, wiele lat staczal sie na dno az w koncu odbil sie i trafil do Wisły do ośrodka Tratwa. Tam stanal na nogi i teraz nie pije.. w maju bedą 3 lata
Awatar użytkownika
kłapouchy
Posty: 69
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:42

Re: Terapia uzależnień

Post autor: kłapouchy »

Myślę, że każdy ma tam jakieś swoje mniejsze lub większe uzależnienie o którym nie ma ochoty mówić. Jednak bywa i tak,że nie radzimy sobie z tym i popadamy w uzależnienie coraz bardziej. Tak było w moim przypadku myślałam, że kontroluję picie ale tak nie było. Po pewnym czasie zrozumiałam, że sama nie dam rady i zgłosiłam się do Ośrodka Terapii Nefo gdzie bardzo mi pomogli. Jestem im za to bardzo wdzięczna
percept

Re: Terapia uzależnień

Post autor: percept »

Jeżeli ktoś nie jest w stanie samodzielnie poradzić sobie z uzależnieniem najlepszym wyjściem jest skorzystanie z profesjonalnej pomocy. Na stronie psychoterapia uzależnień może znaleźć oferty specjalistów z całej Polski.
ODPOWIEDZ