Rolety do samochodu

Polecamy lekarzy, zdrowe przepisy, najlepsze diety pudełkowe, witaminy. Podpowiadamy, jak zadbać o zdrowie.
Awatar użytkownika
Czakra
Posty: 17
Rejestracja: 09 kwie 2019, 13:52

Rolety do samochodu

Post autor: Czakra »

Rolety i zasłony przeciwsłoneczne mogą być różne. Albo ciemne i eleganckie, które sprzyjają zasypianiu, albo kolorowe i z bajkowymi postaciami – które umilają podróż dziecku. W sklepie bejbi.eu zakupisz najlepsze zasłony do samochodu.
Awatar użytkownika
Kandi33
Posty: 53
Rejestracja: 14 maja 2019, 17:54

Re: Rolety do samochodu

Post autor: Kandi33 »

Takie rolety faktycznie bywają bardzo przydatne, szczególnie w słoneczne dni. Sama też takie posiadam i pozwala to chociaż trochę osłonić się przed promieniami słonecznymi. Ze swojej strony mogę polecić wysokiej jakości dywaniki samochodowe- https://motohobby.pl/. Widziałam tam zarówno klasyczne dywaniki gumowe jak i na przykład z napisami. U nas przyda się teraz wymienić dywaniki w samochodzie, bo niestety przez lata użytkowania już nie prezentują się najlepiej.
Awatar użytkownika
tom3cz3k
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2019, 23:45

Re: Rolety do samochodu

Post autor: tom3cz3k »

Zdecydowanie zgadzam się z poprzednikiem. Wydaje mi się, że ma on rację.
Im większy człowiek, tym większa jest też jego miłość.
Awatar użytkownika
Miszka
Posty: 129
Rejestracja: 12 lut 2020, 21:13

Re: Rolety do samochodu

Post autor: Miszka »

W sumie bardzo fajne rozwiązanie - auto potrafi się szybko nagrzewać. Dużym problemem jest także ciemna tapicerka - bo ta najbardziej się nagrzewa. Jednak tapicerkę można wymienić - a nawet warto na jaśniejszą . W hurtowni tapicerskiej Kameleon zakupicie takie tkaniny samochodowe w dobrej cenie. Oni dokładnie testują swoje produkty także można mieć pewność że to dobry wybór
ODPOWIEDZ