Producent suplementów diety

Polecamy lekarzy, zdrowe przepisy, najlepsze diety pudełkowe, witaminy. Podpowiadamy, jak zadbać o zdrowie.
Awatar użytkownika
petra_89
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2021, 17:46

Producent suplementów diety

Post autor: petra_89 »

Hej. Jakich znacie i polecacie producentów suplementów diety? Moją uwagę zwróciła oferta mir-lek.pl. Zresztą widziałam już ich produkty w moim osiedlowym sklepie zielarsko-medycznym. Testowaliście? Polecacie?
Awatar użytkownika
maryja1969
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2021, 19:12

Re: Producent suplementów diety

Post autor: maryja1969 »

Uważam, że suplementy diety dla kobiet tego producenta to coś fantastycznego. Nie zliczę, ile razy uratowały mnie w różnego rodzaju dolegliwościach. Najbardziej cieszy mnie fakt, że to naturalne produkty, czyli takie, jakie ja cenię sobie najbardziej.
Awatar użytkownika
lena
Posty: 183
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:28

Re: Producent suplementów diety

Post autor: lena »

Najlepiej porównać sobie kilka ofert i czytać dokładnie skład. Wybieraj mądrze, czyli stawiaj na naturalne suplementy. Ja na dzień dzisiejszy stosuję suplementy od https://www.herbapol-polana.com/ ze względu na ich naturalny, wegański skład. Dodatkowo zdecydowałam się też na ich kosmetyki, na bazie czerwonej koniczyny. Jak dla mnie - rewelacja.
Miłke

Re: Producent suplementów diety

Post autor: Miłke »

Jakie suplementy diety dla sportowców polecacie i dlaczego? Trenuje intensywnie na siłowni i czasami czuje chroniczne zmęczenie, pomyślałem o suplementacji na lepszą regenerację. Co sądzicie i jakie suple polecacie. Zależy mi głównie na progresie, a nie wzroście masy mięśniowej.
ODPOWIEDZ