opryszczka

Polecamy lekarzy, zdrowe przepisy, najlepsze diety pudełkowe, witaminy. Podpowiadamy, jak zadbać o zdrowie.
Awatar użytkownika
jolpaa
Posty: 37
Rejestracja: 15 gru 2019, 22:27

opryszczka

Post autor: jolpaa »

Jak najszybciej pozbyć się opryszczki?
Awatar użytkownika
dalixa
Posty: 97
Rejestracja: 21 lis 2019, 12:01

Re: opryszczka

Post autor: dalixa »

Mój sprawdzony sposób to sztyft hevipoint, można używać jak już masz pierwsze objawy opryszczki, usta cię swedzą, sa napięte ale jeszcze nie ma bąbli, on ma w składzie środek przeciwwirusowy, opryszczka dużo szybciej znika

straz miejska nowa huta
Awatar użytkownika
Magda88
Posty: 2
Rejestracja: 29 lut 2020, 16:35

Re: opryszczka

Post autor: Magda88 »

A po jakim czasie opryszczka znika? Zależy mi na czasie bo to bardzo nieestetycznie wyglada i chciałabym jak najszybciej się jej pozbyć i ten sztyft jest dostępny bez recepty?
Awatar użytkownika
Magda88
Posty: 2
Rejestracja: 29 lut 2020, 16:35

Re: opryszczka

Post autor: Magda88 »

A po jakim czasie opryszczka znika? Zależy mi na czasie bo to bardzo nieestetycznie wyglada i chciałabym jak najszybciej się jej pozbyć i ten sztyft jest dostępny bez recepty?
Awatar użytkownika
Tris
Posty: 25
Rejestracja: 18 gru 2019, 20:00

Re: opryszczka

Post autor: Tris »

Z opryszczką akurat nie mam żadnych problemów i nigdy nie miałam, ale ostatnio zrobiły mi się jakieś rany w ustach i szukałam sposobu na to, żeby się ich pozbyć. Spray Octenisept dał radę :)
Awatar użytkownika
gotowy
Posty: 56
Rejestracja: 13 gru 2019, 18:28

Re: opryszczka

Post autor: gotowy »

Na afty w buzi czy jakieś zadrapania, stany zapalne to jak najbardziej Octenisept jest ok. Jak nosiłem aparat i mi czasami poranił dziąsła to mi dr kazała psikać nim. I mam wrażenie że po nocy już mi to mijało. Nie bolało w każdym razie, nie pogarszało się.
Awatar użytkownika
Karolinq
Posty: 26
Rejestracja: 10 cze 2020, 12:46

Re: opryszczka

Post autor: Karolinq »

Ja swojego czasu borykałam się z aftami, byłam nawet u dentysty ale niestety polecił mi lek reklamowany w TV, który nic nie poradził. Dopiero lekarz rodzinny polecił mi najlepszy lek na afty jakim jest Octenisept. Dodatkowo stosowałam domowe sposoby na afty takie jak płukanie szałwią, która łagodziła objawy. Afty są bardzo nieprzyjemne zwłaszcza gdy powracają ;/ czasem wydaje mi się, że z każdym razem jest o wiele gorzej.
dodiśka

Re: opryszczka

Post autor: dodiśka »

Oj znam ten problem :( u mnie często opryszka i afty w jamie ustnej pojawiają się w tym samym czasie... wtedy bardzo pomaga mi octenisept, który działa na grzyby, bakterie czy wirusy różnego rodzaju. Nie uczula i nie podrażnia a znacznie przyspiesza proces gojenia.
ODPOWIEDZ