Operacja kręgosłupa

Polecamy lekarzy, zdrowe przepisy, najlepsze diety pudełkowe, witaminy. Podpowiadamy, jak zadbać o zdrowie.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 44
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:42

Operacja kręgosłupa

Post autor: heniutek »

Całe szczęście, że jest już za mną operacja kręgosłupa w Warszawie. Miałem nadłamane kręgi, na szczęście udało się je zespolić. Trafiłem w ręce świetnego lekarza, który miał już wiele takich przypadków w swojej karierze.
Awatar użytkownika
Kitern
Posty: 62
Rejestracja: 23 sty 2020, 13:49

Re: Operacja kręgosłupa

Post autor: Kitern »

Też miałem do czynienia z podobną operacją. Obecnie niemal codziennie uczęszczam na ciężką i wymagającą rehabilitację. Póki co samodzielne dojazdy na zabiegi nie wchodzą w grę, a wizyty domowe nie zawsze są możliwe. Zdecydowałem się więc na skorzystanie z usług transportu medycznego, oferowanych przez firmę Petrus Trans-Med https://www.transportmedyczny.net.pl/ . Mają bardzo profesjonalne podejście do klientów i przykładają dużą uwagę, by mieli oni jak najlepszy komfort podczas przejazdu.
Awatar użytkownika
Miszka
Posty: 129
Rejestracja: 12 lut 2020, 21:13

Re: Operacja kręgosłupa

Post autor: Miszka »

Nie kazdy przypadek kończy się na stle operacyjnym. Trzeba o siebie dbać i nie ignorować żadnych sygnałów. W przypadku bólu kregosłupa to tylko do lekarza i to bez zastanowienia. Musimy dbac o swoje zdrowie. odnośnie rehabilitantów to ci z Krakowa są warci polecenia. Wystarczy taka szybka rejestracja przez http://www.rehabilitacje.org i wizyta jest już zaplanowana kilka dni później .Ja miałam problemy z kręgosłupem i lekarz dr Więcek bardzo mi pomógł. Cały czas przechodzę leczenie ale jest ze mną coraz lepiej
aśka

Re: Operacja kręgosłupa

Post autor: aśka »

u mnie na szczęście tylko zabiegi na zatoki ale i tak boję się tak przeraźliwie jakby co najmniej mieli mi odciąć nocy przyszedł go na nowo nigdy nie miałam żadnej operacji czy też zabiegu zawsze wszystko z moim zdrowiem było w porządku Dlatego teraz trochę panikuje
Awatar użytkownika
szalona
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2020, 15:45

Re: Operacja kręgosłupa

Post autor: szalona »

Po takiej operacji trzeba szczególnie dbać o siebie i kręgosłup,nie nadwyrężać go i codziennie rehabilitować.Wiadomo,że nie jest to dostępne od ręki,dlatego też dobrym rozwiązaniem może okazać się fizjoterapia z dojazdem Piaseczno
Doświadczony fizjoterapeuta przyjedzie do naszego domu,pomoże uporać się z niedyspozycją albo bólem,podpowiedzą jak o niego dbać,jak po takiej operacji komfortowo żyć.
Miś

Re: Operacja kręgosłupa

Post autor: Miś »

Z tego co mi wiadomo w Warszawie w Centrum Medycznym Gamma możecie znaleźć świetnych specjalistów od kręgosłupów, którzy nawet specjalizują się w chirurgii oraz neurochirurgii. Dlatego ja na twoim miejscu postawiłabym właśnie nad nich, bo tutaj masz pewność że zostanie udzielona wam naprawdę profesjonalna pomoc medyczna. Co fajne na wizytę możecie umówić się drogą online
Manuś1

Re: Operacja kręgosłupa

Post autor: Manuś1 »

Operacja kręgosłupa to poważna sprawa i uważam ,że trzeba robić wszystko by taka operacja była ostatecznym rozwiązaniem. Jednym z lepszych rozwiązań przy tego typu schorzeniach są zabiegi rehabilitacyjne. Mój ojciec doświadczył właśnie takich zabiegów w naszej przychodni, gdzie w ostatnim czasie powiało nowoczesnością.Otóż mają nowy specjalny program dla fizjoterapeutów , który zwiera także kalendarz fizjoterapeuty .To bardzo dobre narzędzie dla lekarzy tej specjalności - pozwala lepiej zarządzać obsługą pacjentów.
KaśkaM32

Re: Operacja kręgosłupa

Post autor: KaśkaM32 »

Operacja kręgosłupa ? - hmmm poważna sprawa. Mam nadzieję ,że wszystko poszło dobrze. Mój mąż także miał operację dwa lata temu i powiem ,że po operacji było dość ciężko. Na szczęcie przepisana rehabilitacja zrobiła dobrą robotę. W placówce naszej wprowadzony został specjalny program obsługujący zarówno pacjentów jak i wspomagający lekarzy .Dzięki temu bezpieczeństwo danych medycznych pacjentów znacznie wzrosło. Program obsługuje także i umawia pacjentów na wizyty.
ODPOWIEDZ