Jak wzmocnić swoje włosy?

Polecamy lekarzy, zdrowe przepisy, najlepsze diety pudełkowe, witaminy. Podpowiadamy, jak zadbać o zdrowie.
Mamuśeńkas

Jak wzmocnić swoje włosy?

Post autor: Mamuśeńkas »

Cześć! Szukam sposobów i produktów naturalnych, które pomogą mi wzmocnić włosy. Zależy mi na tym, żeby przestały mi wypadać i były bardziej lśniące. Słyszałem, że produkty proaktiv.pl bardzo dobrze działają. Macie jakieś opinie na jej temat? a może coś mi doradzicie
Baśkaó

Re: Jak wzmocnić swoje włosy?

Post autor: Baśkaó »

Ja od dawna stosuję maseczki albo szampony ale tylko z jednej sprawdzonej już firmy :) moje włosy dzięki szamponu PURE VEGAN z bielendy nabrały blasku i odbudowały swoją strukturę :) Teraz wyglądają bardzo zdrowo i są mega gładkie :). Spokojnie każda z nas znajdzie coś do swoich włosów
płotka

Re: Jak wzmocnić swoje włosy?

Post autor: płotka »

Jeśli borykasz sie z problemami z włosami to może warto postawić na perukę? W tym sklepie https://perukikielce.pl/peruki-radom znaleźć można olbrzymi wybór jeśli chodzi o markowe, naturalne peruki, dlatego polecam się tam wybrać i przymierzyć kilka rodzajów by zobaczyć jak się będziesz czuła
Żurawina

Re: Jak wzmocnić swoje włosy?

Post autor: Żurawina »

Ja osobiście polecam zabieg z Osocza bogatopłytkowego Arthrex z witaminami, sama wykonałam taki zabieg w Novoderm w klinice w Łodzi i jestem bardzo zadololona > Poleciła mi go koleżanka z pracy które regularnie wykonuje zabiegi i ma piękne zdrowe długie włosy .
Włosy po zabiegu z automatu wyglądają na zdrowsze efekt widoczny od razu .
Awatar użytkownika
Karcia
Posty: 36
Rejestracja: 11 lut 2020, 17:32

Re: Jak wzmocnić swoje włosy?

Post autor: Karcia »

Słyszałaś może o takiej serii kosmetyków Bambu Inoar? Sama miałam problemy ze słabymi włosami i już myślałam, ze nic z nich nie będzie. Nawet chciałam obstrzyc się na króciutko. Jednak znalazłam informacje o tym profesjonalnym zestawie i zastosowałam. Zawiera włókno bambusowe bogate w krzem i inne składniki wzmacniające ekstremalnie włosy.
Awatar użytkownika
betere
Posty: 79
Rejestracja: 25 paź 2019, 20:34

Re: Jak wzmocnić swoje włosy?

Post autor: betere »

Jeśli włosy są osłabione i przerzedzone to polecam sobie sprawdzić balsam na bazie chininy z Klorane https://www.klorane.com/pl-pl/wlosy/chinina-gama/balsam . Ja go łączę jeszcze z szamponem z tej serii i to daje naprawdę dobry efekt. Włosy czuć, że są bardziej wytrzymałe, nie lecą już tak z głowy i łatwo się je rozczesuje. Wiesz, to są przebadane kosmetyki, na bazie naturalnych, roślinnych składników do znalezienia w aptece, zupełnie inna półka jeśli chodzi o kosmetyki które można znaleźć w drogeriach
Bąkart

Re: Jak wzmocnić swoje włosy?

Post autor: Bąkart »

Nie ma nic lepszego niż wcierka na ten problem. Osobiście polecam Hair2Love z Eveline (można w Biedronce kupić ja tam kupiłam właśnie). Poza tym na suche i łamliwe włosy jest jeszcze kilka innych metod, w tym regularne olejowanie to też powinno pomóc.

Obrazek
ODPOWIEDZ