Alkomaty online - czy to działa?

Polecamy lekarzy, zdrowe przepisy, najlepsze diety pudełkowe, witaminy. Podpowiadamy, jak zadbać o zdrowie.
Nowaczek

Alkomaty online - czy to działa?

Post autor: Nowaczek »

Cześć!

Znalazłem taki alkomat online i jestem strasznie ciekawy czy to faktycznie działa? Czy w jakikolwiek sposób te kalkulatory promili można uznać za pewniaki? Co myślicie? Chciałem kupić normalny, tradycyjny alkomat, ale cena tych porządnych mnie poraża. Czy ktoś może robił taki test, że użył alkomatu online oraz tego zwykłego i wynik był podobny? Niestety, ale w internecie jest bardzo mało informacji na temat tego typu wynalazków. Korzystać czy nie korzystać? Jak myślicie? Czekam na odpowiedzi!
anneta

Re: Alkomaty online - czy to działa?

Post autor: anneta »

Wirtualne kalkulatory promili nie są zbyt miarodajne, ponieważ każdy z nas nieco inaczej (wolniej lub szybciej) metabolizuje alkohol. Zdecydowanie lepiej więc kupić porządny alkomat, pamiętając że nawet i takie urządzenie wymaga cyklicznej kalibracji. Serwis jest dostępny w większości miast, ja np. korzystam z oferty https://kalibrujemy.pl/content/33-kalib ... -wroclawiu . Usługa dużo nie kosztuje, a dzięki niej możemy mieć pewność, że alkomat który posiadamy będzie wskazywał dokładny wynik w każdej sytuacji.
ODPOWIEDZ