Akademia Ruchu Warszawa

Polecamy lekarzy, zdrowe przepisy, najlepsze diety pudełkowe, witaminy. Podpowiadamy, jak zadbać o zdrowie.
Awatar użytkownika
Elwira1978
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2020, 12:26

Akademia Ruchu Warszawa

Post autor: Elwira1978 »

Co wiecie na temat Akademii Ruchu w Warszawie? Słyszałam, że to świetny gabinet rehabilitacyjny dla dzieci i dorosłych. Polecacie zapisać się tam na masaż leczniczy? Koniecznie dajcie znać, jakie macie opinie.
Awatar użytkownika
hildegarda_97
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2020, 10:50

Re: Akademia Ruchu Warszawa

Post autor: hildegarda_97 »

Akademia Ruchu ma też bogatą ofertę, jeśli chodzi o zajęcia fitness. Ja akurat chodziłam tam na pilates i mogę szczerze polecić, bo mają świetnych instruktorów z dobrym podejściem. Fantastyczny gabinet zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
tołka

Re: Akademia Ruchu Warszawa

Post autor: tołka »

Zauważyłam, że dzieci często korzystają z takich rzeczy jak rehabilitacje, widocznie jest to niezbędne. Warto zapoznać się z tematem np na takich stronach http://terapiadzieci.pl/porady/ . Wiem, że człowiek czasami nie rozumie, czemu tak małe dziecko, lub noworodek potrzebują ćwiczeń. Niestety są to następstwa nietypowego ułożenia w łonie matki, albo wynik źle przeprowadzonego porodu. Jest niestety wiele sytuacji powodujących taki problem.
Zośka

Re: Akademia Ruchu Warszawa

Post autor: Zośka »

Elwira1978 pisze: ↑07 gru 2020, 17:26 Co wiecie na temat Akademii Ruchu w Warszawie? Słyszałam, że to świetny gabinet rehabilitacyjny dla dzieci i dorosłych. Polecacie zapisać się tam na masaż leczniczy? Koniecznie dajcie znać, jakie macie opinie.
Nie słyszałam, ale korzystałam w Warszawie z pomocy fizjoterapeutycznej z Wellmetime.com i mogę polecić
ODPOWIEDZ