Strona 1 z 1

Ośrodek Forest

: 22 cze 2021, 17:58
autor: Żbik
Cześć! W okolicy pojawił się nowy sąsiad, więc wspólnie z okolicznymi rodzinami postanowiliśmy się lepiej poznać i zorganizowaliśmy tzw. "parapetówkę". Impreza była cudowna, alkohol znikał w szybkim tempie. Następnego dnia okazało się, że ilość wypitego alkoholu przeze mnie była zbyt duża. Na pomoc przyszła moja kochana żona, która znalazła w internecie ośrodek Forest specjalizujący się nie tylko w uzależnieniach, ale także w detoksykacji organizmu. Po powrocie odżyłem na nowo, ale z alkoholem będę już uważać.

Re: Ośrodek Forest

: 24 paź 2021, 19:13
autor: Weronika1
Bardzo dobrze, że rozpocząłeś ten temat. Wydaję mi się, że detoks alkoholowy nie jest zbyt znanym zabiegiem dla wielu osób. Warto też dlatego dodać, że odtruwanie nie jest skierowane wyłącznie dla uzależnionych. Możecie nawet przeczytać na https://odtruwanielodz.com/odtrucie-alk ... w-leczyca/, że z detoksu mogą skorzystać również osoby, którym tak jak Tobie zdarzyło się jednokrotnie przesadzić z trunkami. Terapia trwa około godziny. W tym czasie jest przeprowadzany wywiad, a także robione są badania oraz podaje się kroplówkę z glukozą oraz solą fizjologiczną.

Re: Ośrodek Forest

: 04 sty 2022, 11:24
autor: dreeams
W zasadzie to ja chciałam tam kiedyś posłać mamę, ale jakoś sama się z takich problemów wyciągnęła. Jest na pewno dużo lepiej, niż dawniej. Co prawda jeszcze muszę zerkać na to, co robi, ale nie jest już dziś tak źle. A skoro o tym mowa, to czy ten lekarz, fizjoterapeuta, ma odpowiednie wyposażenie, takie jak gabinet fizjoterapii program?
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------