Prace wysokościowe Warszawa - komu zlecić ?

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
Awatar użytkownika
ilonaryc
Posty: 49
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:49

Prace wysokościowe Warszawa - komu zlecić ?

Post autor: ilonaryc »

Może ktoś z Was ma namiary na sprawdzone firmy alpinistyczne z Warszawy ? Mam do zlecenia kilka prac na wysokościach i szukam specjalistów z doświadczeniem, sprzętem i wolnymi terminami w najbliższych miesiącach :) Kojarzycie takie ekipy? Z góry dzięki za namiar :)
Awatar użytkownika
sylviaa
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 10:16

Re: Prace wysokościowe Warszawa - komu zlecić ?

Post autor: sylviaa »

a jakie to prace? coś w stylu wieszania reklam, mycia okien w wieżowcach czy montowania ochrony przed ptakami ?
Awatar użytkownika
ilonaryc
Posty: 49
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:49

Re: Prace wysokościowe Warszawa - komu zlecić ?

Post autor: ilonaryc »

tak, mniej więcej o to mi chodzi :) jeszcze w gre wchodziłaby renowacja dachu i elewacji ale to już bardziej na wiosnę. Teraz przed świetami chciałabym też zawiesić kilka większych dekoracji na górze a jednak sama tego nie zrobię :) a czemu pytasz? masz kogoś sprawdzonego ?

huśtawka ogrodowa z technorattanu
Awatar użytkownika
sylviaa
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 10:16

Re: Prace wysokościowe Warszawa - komu zlecić ?

Post autor: sylviaa »

tak - Rope Expert :) działają w Warszawie i okolicach. Współpracują i z firmami i z osobami prywatnymi. Mają duże doświadczenie, nowoczesny sprzęt i świetnych fachowców :)
Awatar użytkownika
ilonaryc
Posty: 49
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:49

Re: Prace wysokościowe Warszawa - komu zlecić ?

Post autor: ilonaryc »

oo dzięki wygląda na to, ze kogoś takiego szukam :) zadzwonie do nich na pewno i licze na to, że jeszcze jakieś wolne terminy się dla mnie znajdą :)
Awatar użytkownika
sylviaa
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 10:16

Re: Prace wysokościowe Warszawa - komu zlecić ?

Post autor: sylviaa »

na pewno spokojnie :) daj znać jak się uda coś ustalić :) i wszystkiego dobrego w nowym roku :)
Awatar użytkownika
ilonaryc
Posty: 49
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:49

Re: Prace wysokościowe Warszawa - komu zlecić ?

Post autor: ilonaryc »

a wzajemnie dziękuje :) juz się z nimi kontaktowałam i jesteśmy umówieni na wiosnę :) te prace, które planuje im zlecić wymagają jednak odpowiedniej pogody. no ale wole poczekać jeśli to ma pomoc i zagwarantowac najlepszy efekt :) raz jeszcze dzieki!

internet inea cennik
Awatar użytkownika
AnnnaW
Posty: 111
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:38

Re: Prace wysokościowe Warszawa - komu zlecić ?

Post autor: AnnnaW »

Może warto samemu za to się zabrać, zależy też wszystko od tego co to za konkretnie praca oczywiście. Można w sumie wynająć specjalny sprzęt do takich prac, nawet i urządzenia takie jak podnośniki. W firmie Gizo https://gizo.pl/maszyny/genie-gs1932/sprzedaz/ znalazłam takie maszyny na sprzedaż, także i na wynajem. Może przemyślisz i taką opcję? Mają oni całkiem sporo swoich oddziałów w różnych większych miastach w Polsce, więc pewnie nie będzie problemu z załatwieniem czegoś do takich prac niezależnie skąd jesteś.

swieca irydowa 2t
Awatar użytkownika
sylviaa
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 10:16

Re: Prace wysokościowe Warszawa - komu zlecić ?

Post autor: sylviaa »

ilonaryc no to super :) tak to juz jest, ze do takich prac na zewnątrz warunki pogodowe też muszą być odpowiednie :) to jak nie zapomnisz to daj już po jak tam Twoje wrażenia :)
Awatar użytkownika
ilonaryc
Posty: 49
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:49

Re: Prace wysokościowe Warszawa - komu zlecić ?

Post autor: ilonaryc »

okej okej na pewno się odezwę :)
Awatar użytkownika
dzessi
Posty: 77
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:48

Re: Prace wysokościowe Warszawa - komu zlecić ?

Post autor: dzessi »

też kiedyś korzystałam z usług firmy Rope Expert i namiar sobie zapisałam bo jestem bardzo zadowolona z jakości ich pracy, solidna i porządna firma a i ceny ich usług są jak na Warszawę mega konkurencyjne.
Awatar użytkownika
ilonaryc
Posty: 49
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:49

Re: Prace wysokościowe Warszawa - komu zlecić ?

Post autor: ilonaryc »

fajnie, że coraz więcej osob się odzywa i ich poleca, może ktoś innych poza mną jeszcze skorzysta :)
ODPOWIEDZ