Pomysły na firmową imprezę

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
Awatar użytkownika
Knor
Posty: 49
Rejestracja: 13 sie 2019, 18:07

Pomysły na firmową imprezę

Post autor: Knor »

jakie są wasze pomysły na firmową imprezę ? Zastanawiam się co mogłabym w tym roku zorganizować tak by wszyscy będa zadowoleni. Dowiedziałam się, ze już otworzyło się studio kulinarne CulinaryOn . Jak widziałam takie możliwości za granicą to zawsze chciałam iść na taką imprezę. Co wy sądzicie o imprezach w takich studiach kulinarnych ?
Awatar użytkownika
suselka
Posty: 51
Rejestracja: 25 lis 2019, 10:11

Re: Pomysły na firmową imprezę

Post autor: suselka »

Na pewno dobrze się wyposażyć w duże ilości alko ;) a do drinków fajnie się sprawdzają tarczyn soczki, lubię z ich sokiem pomidorowym mieszać i sobie krwawą mary tak można szybko zrobić, fajnie też taką imprezę zorganizować w jakimś ciekawym miejscu
Awatar użytkownika
bajla
Posty: 109
Rejestracja: 13 gru 2019, 13:28

Re: Pomysły na firmową imprezę

Post autor: bajla »

a moze fajnie byloby zorganizwac jakas gre terenowa albo cos w tym stylu? nasza firma korzysta z uslug WARSZTATOWNIA I MNIEJ WIECEJ https://www.facebook.com/warsztatowniaimniejwiecej/ oni organizuja roznego rodzaju eventy i sa w tym swietni!
Awatar użytkownika
Orestes
Posty: 57
Rejestracja: 18 wrz 2020, 21:03

Re: Pomysły na firmową imprezę

Post autor: Orestes »

ooo, duzo, teraz to na pewno imprezy mikołajkowe i świateczne, ale tak to można np. silent disco zrobic, to teraz na czasie

nie płaci za SEO - sprawdź w BIG
ODPOWIEDZ