Meble do ogrodu

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
Awatar użytkownika
Chudy
Posty: 3
Rejestracja: 03 lip 2019, 13:50

Meble do ogrodu

Post autor: Chudy »

Myślicie, że to są ładne meble do ogrodu ? Jakie jest tutaj Wasze zdanie? Mi osobiście bardzo się to podoba.

ngk pfr6h - 10
Złamane przyrzeczenia są jak rozbite lustra. Ranią tych, którzy się ich kurczowo trzymają i wpatrują w popękane odbicia samych siebie.
Awatar użytkownika
Marcellus
Posty: 123
Rejestracja: 27 wrz 2019, 10:07

Re: Meble do ogrodu

Post autor: Marcellus »

Zależy. Każdy ma inny gust i każdemu bardziej podobało się będzie coś innego. Sam jeszcze przed jesienią kupowałem fotele do ogrodu i większości moich znajomych jak najbardziej się podobają. Cieszę się, że kupiłem je o takiej porze roku, bo trafiłem na dobrą cenę. ;)
Awatar użytkownika
karolloli
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2019, 21:17

Re: Meble do ogrodu

Post autor: karolloli »

Ja lubię tradycyjny look. Drewno i przede wszystkim trwałość na zmienne warunki atmosferyczne. Sprawdzam oferty producenta HECHT na https://www.ewimax.pl/
Spory wybór. Fajnie, że mają dostępne komplety o różnych wielkościach (wiadomo ogródek ogródkowi nierówny). Spora oferta parasoli ogrodowych. W dobie obecnych upałów na pewno się przydadzą, a z drugiej strony ulew też dużo i przynajmniej produkty na grill nie zamokną. :D
Awatar użytkownika
birdy
Posty: 402
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: Meble do ogrodu

Post autor: birdy »

Moim zdaniem warto zainteresować się tą tematyką, wchodząc na przykład na taką stronkę internetową: https://meble-lusso24.pl, gdzie znajdziecie przepiękne meble w naprawdę bardzo dobrych cenach. Jak dla mnie to naprawdę spoko opcja, polecam wam sprawdzić.
Kaśka

Re: Meble do ogrodu

Post autor: Kaśka »

Ja zastanawiam się nad zakupem paleniska ogrodowego żeliwnego. Widziałam takie rozwiązanie już u kilku osób i bardzo mi się spodobało, szczególnie że jest to dość nowoczesne rozwiązanie. Myślicie, że w małym ogrodzie sprawdzi się coś takiego? Czy lepiej kupić zwykłego grilla?
ODPOWIEDZ