Gdzie szukać lokalu na sprzedaż?

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
Awatar użytkownika
Mirod_70
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2020, 13:29

Gdzie szukać lokalu na sprzedaż?

Post autor: Mirod_70 »

Witam serdecznie. W najbliższym czasie mam w planie wreszcie znaleźć odpowiedni lokal pod siedzibę mojej firmy we Wrocławiu lub okolicach. Nie jestem jednak pewny, gdzie powinienem szukać ogłoszeń. Myślałem nawet o skorzystaniu z usług pośredników z Do-Expert. Jak sądzicie, warto?
Awatar użytkownika
Samantra
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2020, 16:58

Re: Gdzie szukać lokalu na sprzedaż?

Post autor: Samantra »

Według mnie lokale usługowe na sprzedaż to dość obszerny temat, co znaczy, że ogłoszeń jest dużo i czasem trudno się w nich połapać. Pomoc agentów nieruchomości znacznie ułatwi choćby załatwianie formalności, więc moim zdaniem powinieneś zgłosić się do Do-Expert. Poleca ich wielu klientów.
Piotruś

Re: Gdzie szukać lokalu na sprzedaż?

Post autor: Piotruś »

Może warto rozeznać się tez z rynkiem pierwotnym, z inwestycjami deweloperskimi które są dla osób prywatnych? Ze swojej strony mogę polecić dewelopera INKOM, którego inwestycje są na najwyższym poziomie. We Wrocławiu to czołowy deweloper, stawiający na jakość i zadowolenie klienta. Pozostawiam Ci adres do inkom: https://inkomsa.pl/ :!:
ODPOWIEDZ