Drzwi specjalnego przeznaczenia

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
Awatar użytkownika
petroniusz
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2020, 8:36

Drzwi specjalnego przeznaczenia

Post autor: petroniusz »

Cześć. Potrzebuję zamówić porządne drzwi akustyczne, a dowiedziałem się, że ich produkcją zajmuje się między innymi Zakład Stolarski Fizia. Słyszeliście o nim? Możecie polecić? Koniecznie dajcie znać!
Awatar użytkownika
liwia75
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2020, 3:58

Re: Drzwi specjalnego przeznaczenia

Post autor: liwia75 »

Ja w zakładzie Fizia zamawiałam drzwi przeciwpożarowe. Właściwie to nie spodziewałam się tak wysokiej jakości. Wiedziałam, że będę porządne, bo o firmie słyszałam dużo dobrego. Serdecznie polecam, bo to świetny producent.
jaś

Re: Drzwi specjalnego przeznaczenia

Post autor: jaś »

drzwi internorm - to był mój wybór zarówno do biura które znajduje się na parterze gdy bardzo ważne było dla mnie by okna były szczególnie solidne jak i do mojego prywatnego domu gdzie kupowałem drzwi wejściowe z tej marki. Sprawdźcie sobie ofertę online :)
Bączek

Re: Drzwi specjalnego przeznaczenia

Post autor: Bączek »

Najczęściej takie elementy montujemy w specjalnych pomieszczeniach i ja jeszcze myślę, że bym dodał wysokiej jakości wycieraczki zewnętrzne https://www.alumatex.pl/produkty/wycier ... ewnetrzne/ które na pewno będą niezbędne. W końcu każdy z nas zapewne lubi jak jest czysto i muszę przyznać, że ja akurat chwalę sobie takie rozwiązanie.
ODPOWIEDZ