Wózek, który wybrać?

Najlepsze sklepy online i stacjonarnie, okazje, opinie, porady.
łza

Wózek, który wybrać?

Post autor: łza »

Ktoś podrzuci linka do sklepu gdzie mają w sprzedaży nie tylko głębokie spacerówki, a wszystkie rodzaje wózków. Wózek trzeba koniecznie kupić jeszcze przed narodzeniem maluszka, bo przyda się od pierwszych dni a ja póki co nawet nie mam pomysłu na to jako kupić :)
łania

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: łania »

A nie możesz zamówić wózka online bezpośrednio od producenta? Z tego co kojarzę to x-lander daje taką możliwość a do tego możesz zamówić wózek do domu na próbę i nie płacisz za to, możesz wypytać o wszystko na livechacie i masz info z pierwszej ręki :) w więc pewne
głazka56

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: głazka56 »

Oczywiście najważniejsze jest to, aby wózek spełniał Twoje oczekiwania, a do tego mieścił się też w Twoim budżecie. Ja polecam Cavoe Osis, który sama wybrałam. Jest to wózek o nowoczesnym, luksusowym wyglądzie, który super radzi sobie w warunkach miejskich, a także w podróży
wózek34

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: wózek34 »

Wózki inwalidzkie które mają charakter terenowy i mają doskonałą zwrotność ułatwiającą poruszanie Wózki inwalidzkie według mnie takie funkcje jak dopasowanie pozycji siedziska, środka ciężkości, czy odległość podnóżków. Fajne jest też to że można wybrać spośród wielu kolorów oraz akcesoriów. Można skomponować dla siebie indywidualnie wózek co jest bardzo komfortowe.
Pegonia24

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: Pegonia24 »

Wybór wózków jest teraz naprawdę ogromny, więc nie dziwię się że masz problem. W moim przypadku powinien sprawdzić się Riko Basic Plus. To jeden z najtańszych wózków jakie udało mi się znaleźć, ale zdecydowanie niczego mu nie brakuje.
ODPOWIEDZ