spacerowka dla noworodka - dobra opcja ?

Najlepsze sklepy online i stacjonarnie, okazje, opinie, porady.
Awatar użytkownika
sylviaa
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 10:16

spacerowka dla noworodka - dobra opcja ?

Post autor: sylviaa »

Moi drodzy na początku sierpnia przyjdzie na świat moje drugie dziecko. Rozglądam się już powoli za wozkiem ale tym razem chciałabym kupić spacerówkę, która będzie odpowiednia dla dziecka od urodzenia ( rozkładane na płasko siedzisko itd). Kojarzycie takie wózki ? na czym warto się skupić ? czy to bezpieczna opcja ? z gory dzieki za pomoc :)
Awatar użytkownika
torana
Posty: 35
Rejestracja: 20 wrz 2019, 8:02

Re: spacerowka dla noworodka - dobra opcja ?

Post autor: torana »

a to sa w ogole takie spacerowki dla noworodkow? ja co prawda mam juz nastolatka w domu ale kiedys były tylko gondole a potem juz spacerowki. pozmienialo sie troche widze haha
Awatar użytkownika
dzessi
Posty: 77
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:48

Re: spacerowka dla noworodka - dobra opcja ?

Post autor: dzessi »

wszystko idzie do przodu :) pewnie, ze sa i ja sama taka mam - OSIS z firmy CAOVE. To wozek przeznaczony dla dzieci 0-15 kg ale oczywiscie gdybys zmienila zdanie po zakupie to zawsze mozna dokupic gondole ( klasyczna lub miekka). Wozek jest latwy w obsludze, lekki i kompkaktowy, nie ma problemow z podbijaniem pod wyzsze krawezniki itd.
Awatar użytkownika
ilonaryc
Posty: 49
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:49

Re: spacerowka dla noworodka - dobra opcja ?

Post autor: ilonaryc »

tez sie nad nim zastanawiam :) poki co czekam jeszcze az w sklepach pojawi sie jeszvcze drugi model tej firmy ( axo) i wtedy je sobie na zywo porownam i zdecyduje. ale sama firma swie4tna, widac, ze stawiaja na jakosc :)
Awatar użytkownika
sylviaa
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 10:16

Re: spacerowka dla noworodka - dobra opcja ?

Post autor: sylviaa »

dzięki troche mnie uspokoilyscie a i ta mozliwosc dokupienia gondoli ,,wrazie czego" też mi sie podoba :) za chwile poszukam info w sieci i sobie te cudeńka obejrze ;p
ODPOWIEDZ