Sklep sofimari.pl

Najlepsze sklepy online i stacjonarnie, okazje, opinie, porady.
Awatar użytkownika
Klarysa
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2021, 7:08

Sklep sofimari.pl

Post autor: Klarysa »

Witam :)
Znacie sklep internetowy sofimari.pl? Powiedzcie mi, co o nim sądzicie? Czy ubrania są dobrej jakości? Wydaje mi się, że ceny są naprawdę w porządku, więc być może zrobiłabym tam jakieś małe zakupy.
Awatar użytkownika
Irma-65
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2020, 1:17

Re: Sklep sofimari.pl

Post autor: Irma-65 »

Domeną tego sklepu jest elegancka moda damska, a mnie podoba się tak naprawdę większość ciuszków z oferty, bo idealnie pasują do mojego gustu. Nie są drogie, ale porządne, a zakupy robi się szybko i przyjemnie, polecam.
Bażant

Re: Sklep sofimari.pl

Post autor: Bażant »

Niestety ja nie znam w ogóle tego sklepu internetowego i na dobrą sprawę jest ich na pewno więcej. Moim zdaniem bardzo ważną sprawą jest to, że gdy chcemy sprzedawać za granicami kraju to również numer EORI w takich przypadkach będzie nam potrzebny. Właśnie dlatego ja polecam zapoznać się dokładniej z tym tematem.
Boguśka

Re: Sklep sofimari.pl

Post autor: Boguśka »

Jeśli chodzi o zakupy w sklepach internetowych to widziałam niedawno artykuł na temat tego alibaba jak kupować Zobaczcie sobie na stronę bo tam dowiecie się o tym czym jest portal 1688.com, jak się na niego zarejestrować, jak wyszukiwać najlepszych produktów i jak je zamawiać i jeszcze wiele innych rzeczy. Poczytajcie zachęcam.
ODPOWIEDZ