Dobra i naturalna sucha karma dla młodego psa?

Najlepsze sklepy online i stacjonarnie, okazje, opinie, porady.
Turoś

Dobra i naturalna sucha karma dla młodego psa?

Post autor: Turoś »

Chciałabym zapytać Was, odnośnie wyboru dobrej jakości karmy o bogatym naturalnym składzie (bez zbóż, kurczaka itd). Wolę zadbać o najwyższą jakość, będziecie mi w stanie pomóc? Mam nadzieję, ze z Waszą pomocą uda mi się podjąć racjonalną decyzję zakupową i chętnie sprawdzę co tam mają!
Ryśka

Re: Dobra i naturalna sucha karma dla młodego psa?

Post autor: Ryśka »

W takim razie jeżeli szukacie ciekawych propozycji w zakresie bogatej i naturalnej karmy to zdecydowanie polecam sprawdzić ofertę przygotowaną przez Empire Petfood https://empireshop.pl/hipoalergiczna-ka ... -i-juniory zarówno dla młodych psin, które sprawdzają się bardzo dobrze. My na przykład wybraliśmy EMPIRE Hipoalergiczna Dla Szczeniaków i Juniorów Małych Ras 24kg + 2 przysmaki. Super sprawa, jasny skład i nasza psina ich karmy uwielbia ;)
Kiełka

Re: Dobra i naturalna sucha karma dla młodego psa?

Post autor: Kiełka »

Warto tutaj na pewno wymienić karmę o której pisze moja poprzedniczka, czyli Empire Petfood to jedna z lepszych marek jeśli chodzi o wysokiej klasy karmy suche dla psów młodych i tych starszych, żeby dbać o nich na co dzień ich stan i dobre trawienie. Karmy maja bogaty skład, wyłącznie dobre mięso m.in z dziczyzny no i też fajne smaczne przysmaki :)

kuratorium oświaty nowy sącz praca dla nauczycieli
Turoś

Re: Dobra i naturalna sucha karma dla młodego psa?

Post autor: Turoś »

Dzięki wielkie za podpowiedzi, na pewno wezmę pod uwagę i też mam nadzieję że temat nam się rozwinie bo jednak dobre jakości karmy to podstawa dla zdrowia naszych maluchów, a w przypadku młodych psin to kluczowe dla zdrowego rozwoju z chęcią do ciągłych zabaw i bez problemów trawiennych.
Karoł

Re: Dobra i naturalna sucha karma dla młodego psa?

Post autor: Karoł »

Trzeba tutaj jak najbardziej wymienić empire petfood https://empireshop.pl/ to propozycje, które zdecydowanie wyróżniają się bogatym naturalnym składem i jednocześnie rozsądnymi cenami. Dobrze mieć jednego dostawcę karmy gdzie mamy pewność, że nie ma zbóż, karma jest hipoalergiczna i do tego też bez drobiu, bo na dobrej jakości mięsie jak dziczyzna.
ODPOWIEDZ