Apteka DOZ

Najlepsze sklepy online i stacjonarnie, okazje, opinie, porady.
Awatar użytkownika
August
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2021, 10:34

Apteka DOZ

Post autor: August »

Obiło mi się gdzieś o uszy, że w DOZie jest jakaś zniżka dla seniorów na ich leki. Ktoś z Was się orientuje jak to wygląda? Na jakiej zasadzie ma działać?
Zońka

Re: Apteka DOZ

Post autor: Zońka »

August pisze: ↑28 cze 2021, 0:13 Obiło mi się gdzieś o uszy, że w DOZie jest jakaś zniżka dla seniorów na ich leki. Ktoś z Was się orientuje jak to wygląda? Na jakiej zasadzie ma działać?
Tak, w godzinach 8.00-12.00 obowiązuje zniżka minus 20% na leki dla seniorów :) Moja mama ostatnio zaoszczędziła w ten sposób prawie 100 zł.
fręsa

Re: Apteka DOZ

Post autor: fręsa »

Zońka pisze: ↑06 lip 2021, 9:51
August pisze: ↑28 cze 2021, 0:13 Obiło mi się gdzieś o uszy, że w DOZie jest jakaś zniżka dla seniorów na ich leki. Ktoś z Was się orientuje jak to wygląda? Na jakiej zasadzie ma działać?
Tak, w godzinach 8.00-12.00 obowiązuje zniżka minus 20% na leki dla seniorów :) Moja mama ostatnio zaoszczędziła w ten sposób prawie 100 zł.
powie mi ktoś od jakiego wieku jest się już seniorem? Czy ta akcja jest aktualna?
rełka

Re: Apteka DOZ

Post autor: rełka »

fręsa pisze: ↑12 lip 2021, 21:26
Zońka pisze: ↑06 lip 2021, 9:51
August pisze: ↑28 cze 2021, 0:13 Obiło mi się gdzieś o uszy, że w DOZie jest jakaś zniżka dla seniorów na ich leki. Ktoś z Was się orientuje jak to wygląda? Na jakiej zasadzie ma działać?
Tak, w godzinach 8.00-12.00 obowiązuje zniżka minus 20% na leki dla seniorów :) Moja mama ostatnio zaoszczędziła w ten sposób prawie 100 zł.
powie mi ktoś od jakiego wieku jest się już seniorem? Czy ta akcja jest aktualna?
promocja obejmuje osoby 60+, cały czas jest aktualna, wiem bo nawet wczzoraj byłam z mamą w DOZie i znów dostała rabat
Fełka

Re: Apteka DOZ

Post autor: Fełka »

rełka pisze: ↑20 lip 2021, 23:14 promocja obejmuje osoby 60+, cały czas jest aktualna, wiem bo nawet wczzoraj byłam z mamą w DOZie i znów dostała rabat
A nie wiesz może czy jest potrzebne jakieś zaświadczenie od lekarza, cokolwiek, czy każdy może skorzystać z tej zniżki w dozie, wystarczy, że jest +60?

aokp android 4.2
rełka

Re: Apteka DOZ

Post autor: rełka »

Fełka pisze: ↑27 lip 2021, 13:58
rełka pisze: ↑20 lip 2021, 23:14 promocja obejmuje osoby 60+, cały czas jest aktualna, wiem bo nawet wczzoraj byłam z mamą w DOZie i znów dostała rabat
A nie wiesz może czy jest potrzebne jakieś zaświadczenie od lekarza, cokolwiek, czy każdy może skorzystać z tej zniżki w dozie, wystarczy, że jest +60?
moja mama miała akurat leki na receptę, więc tam od razu widzieli jej pesel nic nie musiała więcej dawać, ale pewnie dobrze mieć ze sobą swój dowód
graży

Re: Apteka DOZ

Post autor: graży »

Powiem szczerze, że jako osoba związana z medycyną, często spotykam się z tym, że można się na coś zdecydować, albo i nie. Ja sama mogę wam powiedzieć, że dla mnie ważne jest to, co lekarz prezentuje i może zaoferować. Na przykład program dla lekarzy jest ważny i każdy lekarz może sobie wybierać, co chce i dlaczego.
ODPOWIEDZ