Znacie Riko Qubus ?

Miejsce na przeróżne tematy, dyskusje i porady.
Awatar użytkownika
dzessi
Posty: 77
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:48

Znacie Riko Qubus ?

Post autor: dzessi »

Hej znacie wózek Riko Qubus > Spodobał mi się on a muszę wybrać wózek . Zależy mi na solidnym wielofunkcyjnym wózku i on wpadł mi w oko co o nim powiecie ?
Awatar użytkownika
ilonaryc
Posty: 49
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:49

Re: Znacie Riko Qubus ?

Post autor: ilonaryc »

Powiem że śmiało możesz się decydować bo to świetny wózek z którego będziesz zadowolona .
Awatar użytkownika
torana
Posty: 35
Rejestracja: 20 wrz 2019, 8:02

Re: Znacie Riko Qubus ?

Post autor: torana »

Ja mam model Qubus Gold bo jak na niego spojrzałam to wiedziałam że to ten. Korzysta się z niego łatwo, obsługa również ie sprawia problemów. Jeździ płynnie i lekko, nie stawia oporw w czasie jazdy.
Awatar użytkownika
sylviaa
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 10:16

Re: Znacie Riko Qubus ?

Post autor: sylviaa »

Tego modelu nie znam ale znam Molla i to co mogę o nim powiedzieć to to, że jest to znakomity wózek głęboki. Bo Molla jest bez wersji spacerowej , jak dla mnie bomba bo właśnie na takim wózku mi zależąło.
Awatar użytkownika
dzessi
Posty: 77
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:48

Re: Znacie Riko Qubus ?

Post autor: dzessi »

No to wiem już jakim wózkiem będzie poruszać się maluch :)
Awatar użytkownika
kropka
Posty: 67
Rejestracja: 07 mar 2020, 9:23

Re: Znacie Riko Qubus ?

Post autor: kropka »

Znam ten wózek bo zanim wybrałam x-landera chyba do wszystkich wózków się przymierzyłam :D , lubię sprawdzić zawsze kilka możliwości zanim się zdecyduję coś kupić i tak też było tym razem, wybrałam najlepszy :)
Awatar użytkownika
kamelia
Posty: 8
Rejestracja: 02 maja 2020, 0:10

Re: Znacie Riko Qubus ?

Post autor: kamelia »

Tez bralismy go pod uwagę. Ale ostatecznie w sklepie przekonalismy sie do tego https://silvercross.pl/produkt/silver-c ... l-edition/ głównie z racji tego, ze jest polecany rodzinkom, które lubią chodzić po różnych terenach. W tym wózku mozna dwa pierwsze koła wymienić na jedno trekkingowe, nie ma więc problemu z przemieszczaniem sie nawet po szlakach górskich
Awatar użytkownika
sylviaa
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 10:16

Re: Znacie Riko Qubus ?

Post autor: sylviaa »

i jak tam dzessi, udało się zrobić zakupy? na jaki model się ostatecznie zdecydowałaś ?
Awatar użytkownika
dzessi
Posty: 77
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:48

Re: Znacie Riko Qubus ?

Post autor: dzessi »

tak kupiłam Qubusa w tej wersji Gold :) zaliczyliśmy już nawet kilka spacerków po najbliższej okolicy - super :) dobra amortyzacja, mocne koła, porządny materiał obiciowy. dobry zakup :)
Awatar użytkownika
zołzaa
Posty: 5
Rejestracja: 10 gru 2019, 12:12

Re: Znacie Riko Qubus ?

Post autor: zołzaa »

Wózek Riko Qubus znam tylko z obrazka :) Ale znam za to dokładnie wózek Riko Basic i powiem wam że to super wzek. Wygodny, prosty w obsłudze i posiadający wyposażenie ( funkcja bujania, przepinane siedzisko ) które zapewnia wygodę i bezpieczeństwo maluchowi w czasie jazdy.
Awatar użytkownika
sylviaa
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 10:16

Re: Znacie Riko Qubus ?

Post autor: sylviaa »

o to super dzessi jestem pewna, ze będziesz z niego zadowolona. na rynku wciąż pojawiają się nowe modele i firmy ale jednak te wozki z RIKO trzymają poziom i niczym nie odbiegają od tych znacznie droższych :)
Awatar użytkownika
dzessi
Posty: 77
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:48

Re: Znacie Riko Qubus ?

Post autor: dzessi »

mam takie samo zdanie. z kazdym kolejnym dniem uzytkowania wiem, ze dobrze wybrałam. no i moje dziecko polubilo spanie podczas codziennych spacerow, musi mu byc bardzo wygodnie :)
Awatar użytkownika
marta6768
Posty: 115
Rejestracja: 18 sty 2020, 8:07

Re: Znacie Riko Qubus ?

Post autor: marta6768 »

Z doświadczenia wiem, że wózki marki Riko są dobre, więc jeśli Tobie najbardziej podoba się Qubus, to warto go kupić. Ja już od kilku dobrych miesięcy używam Riko Nesa z dużą, wygodną gondolą. Niebawem zamierzamy przesiąść się na spacerówkę tej marki. Jestem pewna, że wózek będzie służyć nam do końca, bo ma wysokie siedzisko.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 16
Rejestracja: 17 sie 2020, 17:17

Re: Znacie Riko Qubus ?

Post autor: Kamilla36 »

Wiem, że wózki marki Riko są świetnej jakości, więc na pewno ten też taki będzie. Ja zdecydowałam się na Riko Nesa, ale miałam Qubusa na oku ;)
Awatar użytkownika
Janiuk
Posty: 22
Rejestracja: 31 maja 2020, 0:56

Re: Znacie Riko Qubus ?

Post autor: Janiuk »

Bardzo duży wybór wózków dziecięcych znajdziecie tutaj - https://www.sklep-smile.pl/wozki-dzieci ... -spacerowe Zarówno jeśli chodzi o spacerówki jak i wózki 3w1, wózki z bazą czy bez. U nich asortyment jest bardzo szeroki. Pod kątem finansowym też każdy dopasuje wózek do siebie.
żabka

Re: Znacie Riko Qubus ?

Post autor: żabka »

Ja mam Riko Side i bardzo sobie chwalę ten wózek! Długo nie wiedziałam jaki wózek dla córki wybrać i w końcu Pani w sklepie poleciła nam Riko. Przetestowaliśmy kilka modeli i zdecydowaliśmy się na model Side. Jest mega! Bardzo lekki, łatwo się go prowadzi, dziecko ma dużo miejsca i wózek łatwo się składa.
julćia

Re: Znacie Riko Qubus ?

Post autor: julćia »

Wózki Riko są według mnie najlepsze. Zarówno pod względem ceny jak i jakości. My zdecydowaliśmy się na Riko Nesa
Róża

Re: Znacie Riko Qubus ?

Post autor: Róża »

Powiem szczerze, że wahałam się między tym wózkiem a Riko Basic i ostatecznie wybrałam klasykę - Riko Basic. Ma duże, pompowane koła, świetną amortyzację baaardzo atrakcyjną cenę i super wygląd. W praktyce sprawdza się naprawdę super, prowadzi się lekko i jest zwrotny. Z nim nawet najbardziej wyboiste tereny nie są mi straszne,
Awatar użytkownika
pinezka
Posty: 52
Rejestracja: 29 sty 2020, 13:10

Re: Znacie Riko Qubus ?

Post autor: pinezka »

A mi się bardzo te wózki podobają, ale wybrałam x-landera bo zależało mi na wózku który będzie funkcjonalny, ładny i nadawał się na nieco trudniejszy teren bo mieszkam na wsi a tu drogi są raczej słabe
łucja521

Re: Znacie Riko Qubus ?

Post autor: łucja521 »

Jedno jest pewne - warto jest wybrać jakikolwiek model wózka tej marki. Firma Riko wyróżnia się nie tylko jakością wykonania, ale też dobrymi, bezpiecznymi materiałami i rozsądnymi cenami. Ja jestem posiadaczką Riko Basic Sport i naprawdę warto wybrać właśnie jego ;)
ODPOWIEDZ