Te Vizja - opinie

Miejsce na przeróżne tematy, dyskusje i porady.
Awatar użytkownika
torana
Posty: 35
Rejestracja: 20 wrz 2019, 8:02

Te Vizja - opinie

Post autor: torana »

Witajcie rodzice :) Czy ktoś z Was miał kiedykolwiek styczność z prywatną podstawówką Towarzystwa Edukacyjnego Vizja w Warszawie? Szukam opinii :)

sauter katalog
Awatar użytkownika
dzessi
Posty: 77
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:48

Re: Te Vizja - opinie

Post autor: dzessi »

Nie znam co prawda żadnych szczegółów ale gdzieś kiedyś czytałam na temat ten placówki. z tym, że wydaje mi się, że wtedy chodziło o przedszkole a nie szkołę podstawową.
Awatar użytkownika
torana
Posty: 35
Rejestracja: 20 wrz 2019, 8:02

Re: Te Vizja - opinie

Post autor: torana »

To bardzo możliwe bo oni prowadzą i przedszkola i szkoły:)
Awatar użytkownika
ilonaryc
Posty: 49
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:49

Re: Te Vizja - opinie

Post autor: ilonaryc »

Synek chodzi od września do rtej szkoły na ulicę Gładka :) jest super! bardzo szybko się zaaklimatyzować, codziennie mówi jak fajnych ma nauczycieli :) Póki co wszystko idzie gładko i mam nadzieję, ze tak już zostanie :)
Awatar użytkownika
torana
Posty: 35
Rejestracja: 20 wrz 2019, 8:02

Re: Te Vizja - opinie

Post autor: torana »

oo to bardzo dobrze świadczy o tym miejscu. Ja zaraz po nowym roku jak tylko ogłoszą terminy dni otwartych na pewno się wybiorę :)
Awatar użytkownika
ilonaryc
Posty: 49
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:49

Re: Te Vizja - opinie

Post autor: ilonaryc »

warto się na pewno na takie spotkanie umówić :) ale pamiętaj, ze jak ustalone terminy spotkań nie będa Ci pasować to zawsze można się umówić indywidualnie :)
Awatar użytkownika
torana
Posty: 35
Rejestracja: 20 wrz 2019, 8:02

Re: Te Vizja - opinie

Post autor: torana »

oo dobrze wiedzieć, dzięki :) mam jednak nadzieje, ze do jakiegos terminu uda się dostosować. Zawsze to jakaś dodatkowa okazja by poznać nowe osoby i dzieci, z którymi być może moja pociecha będzie chodzić do klasy :)
Awatar użytkownika
ilonaryc
Posty: 49
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:49

Re: Te Vizja - opinie

Post autor: ilonaryc »

no tak, to też prawda :) Dawaj nam tu znać jak się to wszystko potoczy :)
Awatar użytkownika
torana
Posty: 35
Rejestracja: 20 wrz 2019, 8:02

Re: Te Vizja - opinie

Post autor: torana »

ok, na pewno będziemy się meldować :)
Awatar użytkownika
lena
Posty: 181
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:28

Re: Te Vizja - opinie

Post autor: lena »

My w tym roku przeprowadziliśmy się z Wrocławia do Warszawy, córka miała pójść do 2 klasy i trochę baliśmy się, jak się zaklimatyzuje. Wiecie, nowe miasto, nowa szkoła, nowe koleżanki... ale nie było z tym żadnego problemu :) A też wybraliśmy właśnie Te Vizje. Nauczycielie ciepło ją przywitali, dzieci oczywiście też. Nie raz córka nam mówiła, że w tej szkole podoba jej się bardziej, niż we Wrocławiu.
Awatar użytkownika
Sandra83
Posty: 14
Rejestracja: 22 gru 2019, 21:48

Re: Te Vizja - opinie

Post autor: Sandra83 »

Jest to na prawdę świetna szkoła. Klasy są bardzo kameralne co bardzo dobrze wpływa na naukę. W dodatku jest wiele ciekawych zajęć dodatkowych, na których dziecko może rozwijać swoje pasję.
Awatar użytkownika
Kora
Posty: 38
Rejestracja: 22 gru 2019, 22:31

Re: Te Vizja - opinie

Post autor: Kora »

Bardzo dobra prywatna szkoła. Osiąga bardzo wysokie wyniki i ma bardzo dobry poziom. Dzieci mają tutaj możliwość rozwijania swoich pasji dzięki różnym fakultetom.
Awatar użytkownika
AnnnaW
Posty: 111
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:38

Re: Te Vizja - opinie

Post autor: AnnnaW »

No to już zabieram się za czytanie. Też zastanawiam się nad Te Vizją i to właśnie ich szkoła na Ochocie jest moim faworytem jak do tej pory:) Sporo na razie czytam opinii na ich temat i jak do tej pory czytałam praktycznie same pozytywne co mnie bardzo cieszy.
Awatar użytkownika
Paulana4
Posty: 66
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:42

Re: Te Vizja - opinie

Post autor: Paulana4 »

No i takie rzeczy mnie przekonują:) Teraz dzieci mają o wiele większe możliwości niż kiedyś, więc warto szukać nowych pasji, zainteresowań. W takich szkołach jest to właśnie ułatwione, super sprawa dla rodziców i dla ich dzieci oczywiście także.
Awatar użytkownika
Vanessa77
Posty: 31
Rejestracja: 31 mar 2020, 16:35

Re: Te Vizja - opinie

Post autor: Vanessa77 »

Niestety nie wiem jak funkcjonuje ta placówka, ale jeżeli chodzi o przedszkola dwujęzyczne to tutaj mogę wiele dobrego powiedzieć na temat Tequesty :) Moja córcia chodzi tutaj od 2 lat i obie jesteśmy bardzo zadowolone. Mała dobrze zaznajomiła się z angielskim oraz hiszpańskim, uczy się podstaw baletu, poznała wiele koleżanek. Placówka jest nowoczesna a lekcje prowadzone są z lektorami, co moim zdaniem jest bardzo fajnym rozwiązaniem :)
ODPOWIEDZ