Euro Cart - dobre wózki ?

Miejsce na przeróżne tematy, dyskusje i porady.
Awatar użytkownika
ilonaryc
Posty: 49
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:49

Euro Cart - dobre wózki ?

Post autor: ilonaryc »

Co możecie powiedzieć o wózkach z firmy Euro Cart? Warto kupić ? Rozglądam się już powoli za nową spacerówką dla młodej i wpadło mi w oko kilka modeli z tej firmy. Warto ?
Awatar użytkownika
dzessi
Posty: 77
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:48

Re: Euro Cart - dobre wózki ?

Post autor: dzessi »

generalnie firma jak najbardziej ok. Wózki dobre jakościowo a przy tym w przyzwoitej i bardzo konkurencyjnej cenie. Jaki model wpadł Ci w oko? Coś z nowości ?
Awatar użytkownika
torana
Posty: 35
Rejestracja: 20 wrz 2019, 8:02

Re: Euro Cart - dobre wózki ?

Post autor: torana »

Mi osobiście bardzo podoba się Volt Pro i jestem ciekawa jak sprawuje się w czasie spacerów ?
Awatar użytkownika
sylviaa
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 10:16

Re: Euro Cart - dobre wózki ?

Post autor: sylviaa »

Smiało mogę powiedzieć że Volt Pro jest znakomitą spacerówką. Łatwa w obsłudze, wygodna i poręczna, dużym jej plusem jest to że można ją rozłożyć i złożyć jedną ręką.
Awatar użytkownika
ilonaryc
Posty: 49
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:49

Re: Euro Cart - dobre wózki ?

Post autor: ilonaryc »

Dzięki dziewczyny za informacje,ułatwiłyście mi wybór i zdecyduję się właśnie na ten model.
Awatar użytkownika
sylviaa
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 10:16

Re: Euro Cart - dobre wózki ?

Post autor: sylviaa »

ilonaryc to jak juz uda się zrobić zakupy to daj znać, jestem ciekawa jak wrażenia :)
Awatar użytkownika
ilonaryc
Posty: 49
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:49

Re: Euro Cart - dobre wózki ?

Post autor: ilonaryc »

Zamówiliśmy VOLT PRO :) Będzie u nas na dniach a już się nie mogę doczekać aż go przetestujemy :)
Awatar użytkownika
sylviaa
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 10:16

Re: Euro Cart - dobre wózki ?

Post autor: sylviaa »

ekstra mój wózek hehe :) na pewno będziesz zadowolona :) daj znać jak tam pierwsze wrażenia, jak już go dostaniecie :)
Awatar użytkownika
ilonaryc
Posty: 49
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:49

Re: Euro Cart - dobre wózki ?

Post autor: ilonaryc »

jest już u nas w domu :) póki co jeszcze nie testowany na spacerze ale już widze, że bedzie okej bo z wyglądu podoba mi się mega a i widać, że to porządna jakość. Raz jeszcze dzięki za polecenie i wesołych świąt dla Was wszystkich :)
Awatar użytkownika
kropka
Posty: 67
Rejestracja: 07 mar 2020, 9:23

Re: Euro Cart - dobre wózki ?

Post autor: kropka »

A mi podoba się bardzo ten x-lander https://domowa.tv/x-lander-x-cite/ , słyszałam że można teraz zamówić wózek do domu i wypróbować go na spokojnie, koleżanka tak właśnie zamawiała swój wózek od tego producenta i spodobała mi się ta opcja tym bardziej że teraz boję się chodzić po sklepach
Awatar użytkownika
passiflora
Posty: 131
Rejestracja: 04 lut 2020, 18:26

Re: Euro Cart - dobre wózki ?

Post autor: passiflora »

Nie wiem jak te wózki, ale ja zdecydowanie wolę nosidełko od kinder hop, maluch jest spokojny, ma dobrą pozycję w tym wózku, bo ergononomiczną, do tego ja jeszcze mam odciążony kręgosłup. jest wygodnie i do tego idealne na długie wyjscie
ODPOWIEDZ