Mechanik

Odpowiedz

Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu

Na tym forum można publikować bez hasła, ale linki w poście nie będą aktywne.
Jeśli chcesz, aby link w poście był aktywny, napisz na: [email protected].

   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Mechanik

Re: Mechanik

autor: mela » 13 sty 2022, 10:53

Posiadając samochód mechanik jest wręcz koniecznością, chyba że ma się w domu kogoś kto sam potrafi zająć się mechaniką. Chociaż w samochodach którymi teraz się poruszamy to już chyba zdecydowanie więcej jest elektroniki. Ja jestem zdania, że warto swój samochód oddawać w ręce sprawdzonego mechanika a takiego łatwo znaleźć za pomocą poczty pantoflowej. Mnie ostatnio potrzebny był wulkanizator i poszukałam go dokładnie tym sposobem. Dostałam namiar na https://wulkanizator.com.pl .

Re: Mechanik

autor: chocc » 31 gru 2021, 9:32

Mój samochód kupiłem z salonu, jakieś 7 lat temu i dopiero teraz zaczął się tak na poważniej psuć. Na naprawy jeździłem do różnych miejsc, ale ostatnio natrafiłem na najlepszy warsztat samochodowy, to AUTO SZLIF http://auto-szlif.krakow.pl/ w Krakowie. Ich oferta jest rozbudowana, naprawili mi silnik, co jest nie lada wyzwaniem. Obecnie silnik śmiga, jak nowy. Cena za taką naprawę nie była wygórowana, mechanicy wykonali kawał dobrej roboty i to całkiem szybko, szczerze ich polecam.

Re: Mechanik

autor: crem » 31 gru 2021, 9:25

Mam sprawdzonego mechanika, którego polecam wszystkim znajomym, rodzinie, wam tez mogę. Jest to warsztat samochodowy Auto Dzienisz Serwis https://www.auto-dzienisz.pl/kontakt w Gdyni, tam zajmują się między innymi mechanika samochodowa, ale także mają stacje kontroli pojazdów, wulkanizację, itp. Nawet ubezpieczenie można u nich wykupić. Ceny ich usług są przystępne, naprawdę opłaca się do nich jechać. Mechanicy są kompetentni i uczciwi, nie naciągają na dodatkowe usługi.

Re: Mechanik

autor: wmym » 31 gru 2021, 6:42

W moim samochodzie ewidentnie był problem z instalacją gazową. Firma, w której instalację robiłem, się zamknęła, więc na serwis i naprawę pojechałem gdzie indziej. Wybrałem firmę AutoGaz Wójcik https://autogazwojcik.pl/naprawa-instal ... owych.html z Tarnowa. Oni zajmują się także montażem tych instalacji, więc znają się na nich bardzo dobrze. Zdiagnozowali źródło problemu i wszystko naprawili, sprawdzili też wyciągi silnika, itp. Kompleksowo podeszli do zlecenia i wykonali je terminowo oraz w atrakcyjnej cenie. Od teraz na serwis będę jeździł tylko tam.

Re: Mechanik

autor: bye » 30 gru 2021, 5:14

U mnie popsuła się elektryka. Jak tylko zauważyłem problem, to bez chwili zwłoki pojechałem do warsztatu samochodowego Max Auto-Serwis https://maxautoserwis.com/naprawy-elektryczne/ w Gdańsku. Tam już wcześniej naprawiałem samochód po stłuczce, korzystałem z usług ich blacharza i lakiernika, z jakości wykonanej przez nich pracy byłem zadowolony. W tym przypadku też mnie nie zawiedli. Naprawdę wykonali szybko, w dobrej cenie, kompleksowo i profesjonalnie. To są mechanicy godni polecenia.

Re: Mechanik

autor: lopl » 23 gru 2021, 13:07

Szukaliśmy mechanika, który naprawi albo wymieni nam szybę w samochodzie, no mieliśmy nadzieje, że da się ją jeszcze naprawić i faktycznie się udało. Zajęła się tym firma AGAT https://auto-szyby-swidnica.pl/montaz/ ze Świdnicy. Oni wykonali kawał dobrej roboty, świetnie się spisali, szyba jest jak nowa, ale oczywiście oni także oferują montaż nowej szyby oraz sprzedaż tych produktów. Ceny ich usług i produktów są atrakcyjne, mogę ich szczerze polecić. Jesteśmy zadowoleni z jakości ich usług.

Mechanik

autor: michałkj » 21 lis 2021, 6:11

Znacie jakichś dobrych mechaników? Ja kiedyś miałem problem z wybraniem warsztaty, bo w sumie jest ich sporo w okolicy. Na szczęście trafiłem do świetnych fachowców ze stacji kontroli pojazdów i warsztatu KROS http://www.kros-stacjakontroli.pl/kontakt z Konstantynowa Łódzkiego. Oni robią mi regularne przeglądy i od razu wykonują naprawy bieżące. Ofertę mają kompleksową, są uczciwi. Naprawiają dokładnie to, co tego wymaga, samochód oddają terminowo, a ceny mają atrakcyjne, szczerze ich polecam.

Na górę