Najbardziej zaawansowany ekspres

Radzimy, dzielimy się zagwozdkami, pytaniami, opiniami.
Mędrzec31

Najbardziej zaawansowany ekspres

Post autor: Mędrzec31 »

Cześć! Wiem, że wielu, naprawdę wielu z Was rozgląda się aktywnie za możliwie najlepszym, najbardziej rozbudowanym ekspresem do kawy. Pytanie jednak brzmi, jak wygląda to od strony podażowej, czyli kto (jaka firma, model, typ, rodzaj itd. ekspresu ciśnieniowego do kawy) jest w stanie taki popyt na świetne ekspresy do kawy zaspokoić? Okazuje się, po dogłębniejszym zbadaniu, że jest to przede wszystkim firma Franke, specjalizująca się w tworzeniu aż tak zaawansowanym, fascynujących urządzeń jak chociażby słynny już w różnorakich kręgach ekspres Franke A1000. Więcej, dużo więcej na temat jego licznych funkcji możecie poczytać chociażby na sklepie internetowym Marven.pl, do którego oczywiście zdecydowanie i jednoznacznie niniejszym odsyłam!
Bogdan

Re: Najbardziej zaawansowany ekspres

Post autor: Bogdan »

Niestety ja jeszcze nawet nie słyszałem o tym, ze takie ekspresy są i jestem bardzo zaciekawiony tym co tu napisano. oczywiście sam ekspres może posiadać najróżniejsze funkcje parzenia kawy takiej jak chcemy, ale w sumie nie wiem czy jeszcze może się różnić. Ja i tak jestem najbardziej zadowolony ze swojego ekspresu do kawy na kapsułki https://www.nespresso.com/pl/pl/order/machines/vertuo i zdecydowanie nie zamieniłbym go na żaden inny. Jak najbardziej każdemu przy okazji go polecam.
ODPOWIEDZ