internet

Radzimy, dzielimy się zagwozdkami, pytaniami, opiniami.
Awatar użytkownika
aleks
Posty: 139
Rejestracja: 08 sty 2020, 16:47

internet

Post autor: aleks »

Jaki net macie? Jestescie zadowoleni?
Maćkowiak

Re: internet

Post autor: Maćkowiak »

Najlepszy internet dla firm oferuje firma extel. To dostęp do internetu następnej generacji, nawet 1000 Mega i 10 Giga. Firma extel stawia na wydajność i niezawodność. Warto skorzystać z ich usług. Jeśli wystąpią jakieś problemy, szybciej udaje się je rozwiązać. Taki lokalny dostawca to również lepsza jakość świadczonej usługi, często oferowane są również zapasowe łącza internetowe np. LTE w razie awarii głównego łącza.
Awatar użytkownika
pinezka
Posty: 52
Rejestracja: 29 sty 2020, 13:10

Re: internet

Post autor: pinezka »

Najlepszy internet dla firm to ten światłowodowy. Taki internet m. Musi być szybki i stabilny, pozwalać na łączenie się z firmowymi serwerami, działać niezawodnie w przypadku korzystania z niego przez wielu użytkowników w tym samym czasie oraz pozwalać na przesyłanie naprawdę dużych plików.
Awatar użytkownika
Orestes
Posty: 57
Rejestracja: 18 wrz 2020, 21:03

Re: internet

Post autor: Orestes »

U nas na wsi mamy internet satelitarny od Kempa Satellite Networks https://www.kempa-satellite.com/ Działa super, nie przerywa, łącze ma wysoką przepustowość i stabilność, także jesteśmy mega zadowoleni z wyboru, tym bardziej że cenowo jest w porządku.
Awatar użytkownika
betere
Posty: 79
Rejestracja: 25 paź 2019, 20:34

Re: internet

Post autor: betere »

aleks pisze: ↑22 sie 2020, 0:58 Jaki net macie? Jestescie zadowoleni?
Ja mam mobilny, ale brat ma internet, telewizję i telefon z tej firmy https://fiberlink.pl/ (Kraków) i sobie chwali. Nie zrywa łącza, filmy bez problemu w full HD ogląda i prędkość pobierania to też błyskawica. Warto wziąć stąd internet
maracuja
Posty: 26
Rejestracja: 10 gru 2019, 10:16

Re: internet

Post autor: maracuja »

.....OOOO.... to ja mam więcej szczęścia, :D bo u mnie jest światłowód z symetrycznym łączem od dostawcy internetu poznań i chyba to jest najlepsze rozwiązanie w okolicy w której mieszkam z tego co słyszałam :) :)




-----------------------------------------------------
Awatar użytkownika
gotowy
Posty: 56
Rejestracja: 13 gru 2019, 18:28

Re: internet

Post autor: gotowy »

Ja mam naprawdę szybki i jestem z niego zadowolony. A korzystamy w domu w 5 osób dlatego każdy liczy na bezawaryjne działanie. I tak jest. Z tymże wiadomo w sieci trzeba uważać, zaglądam często na portal https://smartix.pl/ aby zobaczyć jakie nowe niebezpieczeństwa na nas czekają czy wręcz przeciwnie jakie ciekawe nowinki w sieci dla nas przygotowano. Sami zobaczcie na tą stronę.
melanaa

Re: internet

Post autor: melanaa »

w dzisiejszych czasach trudno się obejść bez internetu i tyczy się to zarówno firmy jak i domu :) fajnych ofert warto szukać wśród lokalnych dostawców usług, którzy działają w danym mieście. Jeśli chodzi o Białystok to zerknijcie na firmę Elpos. Duży wybór pakietów na internet czy telewizję kablową, niskie ceny a do tego szybka aktywacja usług.
ericaa

Re: internet

Post autor: ericaa »

Jak chodzi o Internet odpowiedni pod biznes - to z tego co wiem, to bardzo opłacalne oferty INEA. Także warto byłoby zapoznać się z ich ofertą, ja też właśnie chcę do nich się zgłosić. Słyszałam, że ich internet jest świetnie zabezpieczony i działania niezawodnie.
ODPOWIEDZ