Finanse na fotowoltaikę

Radzimy, dzielimy się zagwozdkami, pytaniami, opiniami.
Awatar użytkownika
barnaba_97
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2020, 2:36

Finanse na fotowoltaikę

Post autor: barnaba_97 »

Witam serdecznie!
Już od dawna zastanawiałem się nad stworzeniem własnej instalacji elektrycznej, co z pewnością pomogłoby mi nieco zaoszczędzić. Dowiedziałem się, że istnieje coś takiego jak kredyt ekologiczny, czyli pożyczka na rozwiązania wykorzystujące odnawialne źródła energii. Może ktoś z was ma doświadczenie ze staraniem się o taki ekokredyt? Doradźcie mi, czy to się opłaca.
gęś

Re: Finanse na fotowoltaikę

Post autor: gęś »

No tak, to potrzebujesz troszkę pieniędzy, bo jednak nie jest to najniższa kwotowo inwestycja. Jednak jeśli to sobie poprzeliczasz, okaże się, że i tak warto. Pytanie jest jedynie takie, czy doradca finansowy Świnoujście by Ci się nie przydał? On może Ci wskazać możliwe oferty pożyczkowe i kredytowe. A Ty sam wybierzesz, co będzie dla Ciebie korzystne. Co o tym sądzisz?
Bartex1985Śmieszek

Re: Finanse na fotowoltaikę

Post autor: Bartex1985Śmieszek »

Ja na takie udogodnienie brałem kredyt ale najpierw skontaktowałem się z Panem Piotrem Witeckim https://finansowypiotr.pl/, który jest pośrednikiem kredytowym. Taka pomoc jest naprawdę potrzebna bo sami nie mamy dostatecznej wiedz i łatwo w takich sprawach popełnić błąd.
Awatar użytkownika
bajla
Posty: 109
Rejestracja: 13 gru 2019, 13:28

Re: Finanse na fotowoltaikę

Post autor: bajla »

no tak, na poczatku jest kasa potrzebna bo trzeba zamowic panele, oplacic montaz itp . my akurat zamawialismy z Levady, jakosc super a ceny maja bardzo atrakcyjne, no i wszystko fajnie kompleksowo ogarniaja, zajeli sie instalacja a potem jeszcze pomogli mi ogarnac kwestie dofinansowania
ODPOWIEDZ