Strona dla Maturzystów z zestawami i darmowymi materiałami

Polecamy strony, serwisy, platformy sprzedażowe. Chcesz się podzielić opinią? Pisz śmiało!
Magdalena

Strona dla Maturzystów z zestawami i darmowymi materiałami

Post autor: Magdalena »

Świetna strona z zestawami maturalnymi i darmowymi materiałami o epokach, motywach i lekturach, które są niezbędne aby zdać egzamin dojrzałości. Polecam przygotowującym się do matury: www.zestawymaturalne.pl. Portal pomógł już tysiącom uczniów i jest największym w Polsce zbiorem wiedzy maturalnej i miejscem spotkań uczniów z nauczycielami.

weidmuller ups
Fejslover

Re: Strona dla Maturzystów z zestawami i darmowymi materiałami

Post autor: Fejslover »

www.zestawymaturalne.pl to oni pomogli mi zdać maturę w zeszłym roku! Pobierałam Pakiet Maturalny i korzystałam ze wszystkich darmowych artykułów. Świetna pomoc od Pana Tomka, który przeprowadził mnie przez wymogi CKE. Polecam wszystkim, którym zależy na pewnym i dobrym wyniku na egzaminie finałowym.

wur chrzanów
KaśkaTychy

Re: Strona dla Maturzystów z zestawami i darmowymi materiałami

Post autor: KaśkaTychy »

Magdalena, Fejslover, dzięki śliczne za udostępniony link. Nie zaszkodzi poszerzyć zakres materiałów do nauki. Ja w tym roku zdaję m.in. biologię i chemię. Zdecydowałam się na kursy internetowe u pana Dawida Otulaka, który prowadzi serwis DawidUczy.pl: https://dawiduczy.pl/. Jestem po kilku zajęciach i muszę przyznać, że wygląda to bardzo obiecujące. Do samego zakupu zachęciła mnie starsza kumpela, która w zeszłym roku ucząc się na Dawid Uczy, zdała biologię na maxa i dostała się na studia bez najmniejszych przeszkód. Także jeszcze raz dzięki za link!
ODPOWIEDZ