zyski

To miejsce na Twoje opinie na każdy temat. Daj znać, co myślisz!
cępnikov

zyski

Post autor: cępnikov »

Chcę zarobić na prezent dla dziewczyny. Czy są szybkie sposoby?                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              
Kulał

Re: zyski

Post autor: Kulał »

Jasne, że się da. W miarę szybko można zarobić w programie pod inwestycje na kryptowaluty - Profit Maximizer. Mimo tego, iż jestem u nich krótko to jestem zadowolony. Dzwonił do mnie facet czy chcę pomocy, ale odmówiłem i mimo to jakaś kasa wpada. Czasem żałuję, że się nie zgodziłem na pomoc, choć z drugiej strony czuję się jak makler troszkę :D
łendy

Re: zyski

Post autor: łendy »

ja licze na zyski w programie PPK, tu https://subiektywnieofinansach.pl/wypis ... -poczekal/ widziałam dokładne wyliczenia ile można było zyskać w ciągu roku. Jeśli pozostanę w tym programie to uda się zaoszczędzić trochę pieniędzy na starość
ODPOWIEDZ