Komedia

To miejsce na Twoje opinie na każdy temat. Daj znać, co myślisz!
Awatar użytkownika
birdy
Posty: 402
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Komedia

Post autor: birdy »

Poszukuję jakiegoś interesującego filmu na weekend, ponieważ wpadają kumple i chce znaleźć coś, co będzie leciało w tle, jako dodatek. Myślałem o jakieś luźnej komedii, tylko nie piszcie mi o American Pie, bo to widzieliśmy milion razy :D liczę na coś bardziej wyszukanego z waszej strony . :D

kabaret smile internetu brak
Awatar użytkownika
Nala88
Posty: 53
Rejestracja: 18 wrz 2019, 20:28

Re: Komedia

Post autor: Nala88 »

Hej ;) Jak coś takiego jak chłopaki wpadają to polecam "chłopaki nie płaczą " :P , Tammy- też fajny film, cos z mocniejszego kina - Zaginiona dziewczyna, dziewczyna z tatuazem. Takze noo ;) To sa moje propozycje ;) A w ogóle dla mnie czymś noweym i miłym zaskoczeniem jest puerwszy polski slasher- W lesie dziś nie zaśnie nikt :) z panią Wieniawą i Gąsiewską ;)
Awatar użytkownika
Beata40
Posty: 12
Rejestracja: 24 kwie 2020, 21:55

Re: Komedia

Post autor: Beata40 »

Fajne filmy można ogladać na netflix....
Awatar użytkownika
bajla
Posty: 109
Rejestracja: 13 gru 2019, 13:28

Re: Komedia

Post autor: bajla »

Powiem wam, ze ja ostatnio ogladama film Zenek :) jest dostepny na VOD wiec jak ktos nie byl w kinie, to mozna nadrobic zaleglosci i obejrzec cala rodzina w domu :)
Awatar użytkownika
kapłanka
Posty: 105
Rejestracja: 30 sty 2020, 12:35

Re: Komedia

Post autor: kapłanka »

Nie wiem jak Wy ale ja zdecydowanie bardziej wolę teatr, zwłaszcza jak wchodzi nowa sztuka do teatru :) Lecimy z meżem na NIC do Lublina http://spotkaniakultur.com/pl/node/1877 bo zapowiada się naprawdę dobrze :)
Awatar użytkownika
janka
Posty: 46
Rejestracja: 29 cze 2019, 17:07

Re: Komedia

Post autor: janka »

Od siebie mogę polecić film "Nigdy w życiu". Możesz go zamówić tutaj https://www.taniomania.pl/t/nigdy-w-zyciu-caly-film w bardzo dobrej cenie. Ja uwielbiam ten film, zawsze poprawia mi humor i napędza do działania. Muszę kiedyś stworzyć listę moich ulubionych filmów. Trochę ich jest.
ODPOWIEDZ