Wybór porządnej stolarki okiennej - Raszyn

Inwestycje w nieruchomości, urządzenie mieszkania, porady remontowe, oferty.
Jołek

Wybór porządnej stolarki okiennej - Raszyn

Post autor: Jołek »

Cześć!
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi odnośnie wyboru dobrej jakości stolarki okiennej do swojego domu, zależy mi przede wszystkim na najwyższej jakości, profesjonalnym podejściu do klienta i jednocześnie sprawnie przeprowadzonych realizacjach wraz z montażem w Raszynie, czy Warszawie. Pomożecie?
ArturKeś

Re: Wybór porządnej stolarki okiennej - Raszyn

Post autor: ArturKeś »

W tym zakresie myślę, że warto abyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez Anex Okna u których będziecie mogli znaleźć szeroki wybór dobrej stolarki okiennej zarówno drewnianej, aluminiowej, czy również PCV. Licząc przy tym na bardzo dobre parametry techniczne, stylowe wykończenie i jednocześnie też obsługę na której wsparcie można liczyć na każdym etapie realizacji aż po montaż.
KamilEś

Re: Wybór porządnej stolarki okiennej - Raszyn

Post autor: KamilEś »

Osobiście też mogę pozytywnie dołączyć się do wypowiedzi poprzednika i także uważam, że w przypadku wyboru dobrej jakości stolarki okiennej oraz drzwi do swojego domu to warto tutaj wymienić ofertę właśnie Anex Okna. Firma o dużym doświadczeniu, odpowiedniej organizacji pracy oraz dobrych cen więc z tego co porównywaliśmy różne oferty na pewno lepiej trafić nie mogliśmy. Montaż także wykonany na najwyższą ocenę plus, że wszystko sprzątnięte.
Joseł

Re: Wybór porządnej stolarki okiennej - Raszyn

Post autor: Joseł »

KamilEś pisze: ↑09 cze 2021, 9:57 Osobiście też mogę pozytywnie dołączyć się do wypowiedzi poprzednika i także uważam, że w przypadku wyboru dobrej jakości stolarki okiennej oraz drzwi do swojego domu to warto tutaj wymienić ofertę właśnie Anex Okna. Firma o dużym doświadczeniu, odpowiedniej organizacji pracy oraz dobrych cen więc z tego co porównywaliśmy różne oferty na pewno lepiej trafić nie mogliśmy. Montaż także wykonany na najwyższą ocenę plus, że wszystko sprzątnięte.
Dzięki wielkie za podpowiedzi! Na pewno postaram się sprawdzić jak to dokładnie u nich wygląda oraz jak kształtują się ceny. Liczę, że będzie to dla naszego domu oraz budżetu dobry kierunek.
Gęromo

Re: Wybór porządnej stolarki okiennej - Raszyn

Post autor: Gęromo »

Zawsze było i będzie wiele problemów podczas próby przyklejenia folii do okien bez wystarczającego doświadczenia. Radzę wybrać tylko najlepszych mistrzów i jestem pewien, że wtedy wszystko pójdzie dobrze folie lustrzane na okna https://www.folie-expert.pl/folia-lustrzana To naprawdę okazja jest bardzo, bardzo dobra i ci ludzie dobrze wiedzą, jak i co należy zrobić w tej branży. Ich doświadczenie i wiedza ogólnie na to pozwalają.
FilipKroś

Re: Wybór porządnej stolarki okiennej - Raszyn

Post autor: FilipKroś »

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z poprzednikami, bo to jedna z nielicznych firm co do których nie mieliśmy zastrzeżeń podczas budowy domu. Piękne okna drewniane, terminowe dostawy i jednocześnie dobrze wykonany montaż. Dlatego jak macie trochę czasu to polecam zajrzeć na stronę Anex Okna http://anexokna.pl/ u których znajdziecie optymalne opcje do swojego domu z najwyższymi standardami również pod względem parametrów technicznych.

koszula moro sklep
joaśka

Re: Wybór porządnej stolarki okiennej - Raszyn

Post autor: joaśka »

Rekomenduję okna, które zawawialismy do naszego domu - https://novobudowa.pl/okna/sulkowice/. Warto skorzystać z ich usług - zamówienie bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty ich przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien i nie tylko. Cała realizacja przebiegała płynnie i terminowo. Rzetelna firma.
Karol Śliwek

Re: Wybór porządnej stolarki okiennej - Raszyn

Post autor: Karol Śliwek »

FilipKroś pisze: ↑29 cze 2021, 14:17 Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z poprzednikami, bo to jedna z nielicznych firm co do których nie mieliśmy zastrzeżeń podczas budowy domu. Piękne okna drewniane, terminowe dostawy i jednocześnie dobrze wykonany montaż. Dlatego jak macie trochę czasu to polecam zajrzeć na stronę Anex Okna http://anexokna.pl/ u których znajdziecie optymalne opcje do swojego domu z najwyższymi standardami również pod względem parametrów technicznych.
Mam podobne spostrzeżenia odnośnie tej firmy, konkretni fachowcy, specjalistyczna pomoc przy wyborze optymalnych rozwiązań odnośnie stolarki okiennej z pełną zgodnością ze wszystkimi parametrami technicznymi oraz po prostu dobrymi ofertami cenowymi.
jąka

Re: Wybór porządnej stolarki okiennej - Raszyn

Post autor: jąka »

No właśnie mam znów z tym problem, bo jednak nie każdy zna się na rzeczy. Kolejna sprawa, że nie mamy ogólnie pewności, jak potem dbać o takie dobre okna. Więc tutaj https://www.dziennikwschodni.pl/artykul ... 88215.html możecie o tym poczytać.

cac marketing
ZygmuntĆ

Re: Wybór porządnej stolarki okiennej - Raszyn

Post autor: ZygmuntĆ »

Ja mam bardzo dobre doświadczenia z firmą SCHWARZ ze Skaryszewa bo okna od nich są na lata . Zamawiałem okna 5 lat temu właśnie u nich https://www.schwarz-firma.eu/kontakt i naprawdę jestem zadowolony z okien. Okna bardzo dobrze "pracują", nie zacinają się, można je rozszczelnić, nie parują i dobrze izolują.
kłak

Re: Wybór porządnej stolarki okiennej - Raszyn

Post autor: kłak »

Wiadomo, że podejście do klienta bardzo ważne jest. Dlatego też zależy nam na takiej solidnej firmie w której to bez problemu doradza nam odnośnie doboru okien. I to wszystko właśnie znajdziemy we firmie Drutex S.A. Jest to firma bardzo znana i ceniona od lat, w której możemy liczyć na fachowość, doradztwo oraz bardzo szybki montaż. Także my na pewno zapoznamy się z oferta tej właśnie firmy.
Mizeń

Re: Wybór porządnej stolarki okiennej - Raszyn

Post autor: Mizeń »

Zgadza się firma Anex Okna współpracuje ze sprawdzonymi producentami okien, którzy zapewniają dobre warunki gwarancyjne i posiadają wymagane aprobaty. Wszystko zgodnie z ustaleniami, ceny konkurencyjne. Na pewno samej współpracy nie będziecie żałowali bo robią kawał dobrej pracy.
ODPOWIEDZ