Nieruchomości w Kielcach

Inwestycje w nieruchomości, urządzenie mieszkania, porady remontowe, oferty.
Awatar użytkownika
Morzena1986
Posty: 1
Rejestracja: 15 gru 2019, 22:14

Nieruchomości w Kielcach

Post autor: Morzena1986 »

Cześć! Szukam sprawdzonego biura nieruchomości, w którym znajdę ciekawe oferty sprzedaży mieszkań. Będę wdzięczna za podpowiedzi :)
Awatar użytkownika
Józefat-70
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2020, 13:28

Re: Nieruchomości w Kielcach

Post autor: Józefat-70 »

Ja polecam miralocum.pl. Innego biura z lepszą ofertą nie udało mi się do tej pory znaleźć. Ceny mają bardzo konkurencyjne, a co najważniejsze nieruchomość wygląda tak jak na zdjęciach, więc nie zaliczysz nieprzyjemnej niespodzianki ;)
jaruś

Re: Nieruchomości w Kielcach

Post autor: jaruś »

Jak najbardziej samych nieruchomości jest cała masa i ja jestem zdania, że jak najbardziej na pewno warto jest się tym tematem interesować. Kiedy zależy nam na szybkiej sprzedaży mieszkania to również jest fajne rozwiązanie. Ja odezwałem się do firmy http://nieruchomosci-zeus.pl/ która bez najmniejszego problemu po prostu skupiła moją nieruchomość.
Awatar użytkownika
Karcia
Posty: 36
Rejestracja: 11 lut 2020, 17:32

Re: Nieruchomości w Kielcach

Post autor: Karcia »

Znacie może jakąś firmę, która skupuje mieszkania obciążone hipoteką? Zależy mi aby sprzedać jak najszybciej i szukam różnych kontaktów. Znalazłam namiary na skup nieruchomości Gdynia i oferują bardzo dobre warunki oraz kompleksową obsługę w tym zakresie. Jednak wolałbym jeszcze Was podpytać, czy coś więcej wiecie?
ODPOWIEDZ