Konserwacja i przegląd klimatyzacji

Inwestycje w nieruchomości, urządzenie mieszkania, porady remontowe, oferty.
Awatar użytkownika
sonia98
Posty: 10
Rejestracja: 08 lip 2019, 11:06

Konserwacja i przegląd klimatyzacji

Post autor: sonia98 »

Nie da się korzystać z klimatyzacji bez regularnych przeglądów i konserwacji. Jak pierwszy raz wezwałam serwis z http://krwserwis.pl/ to nie mogłam uwierzyć jak dużo zbiera się tam nieczystości. Teraz dbam, żeby przeglądy były nie rzadziej niż co kilka miesięcy. Jak wy dbacie o klimatyzację? Robicie to regularnie?

Awatar użytkownika
Tola
Posty: 373
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:32

Re: Konserwacja i przegląd klimatyzacji

Post autor: Tola »

Ja sporo na temat klimatyzacji w domu dowiedziałam się z bloga budowlanego https://www.mgprojekt.com.pl/blog/. Jeśli więc ten temat Was interesuje, chcecie wiedzieć jak wybrać odpowiednią, a następnie jak dbać o klimatyzację, to polecam ;)

KaŃ

Re: Konserwacja i przegląd klimatyzacji

Post autor: KaŃ »

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję takie usługi jak przeglądy elektryczne, serwis elektryczny, serwis wodno-kanalizacyjny,
obsługę i naprawę instalacji gazowych, serwis wodno-kanalizacyjny, obsługę czy naprawę instalacji gazowych to polecam zapoznać się z oferta firmy https://www.mskonserwacja.com.pl/ z siedzibą w Markach.

Alex

Re: Konserwacja i przegląd klimatyzacji

Post autor: Alex »

@sonia98, wreszcie ktoś z tego forum pisze prawdę. Jak się regularnie nie serwisuje klimatyzacji (nie robi przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych) oraz nie czyści z grubsza klimatyzatorów, to niestety ale samemu się szkodzi na zdrowiu + traci się gwarancję (jeżeli dotyczy). Kiedyś miałem okazję rozmawiać z firmą Ventix Serwis: https://www.ventixserwis.pl/, może miałaś okazję słyszeć? Zajmują się serwisem klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, zarówno w domach prywatnych, jak i dużych inwestycjach. U mnie ich spółka córka montowała klimatyzację, a ta firma robi na bieżąco przeglądy. Klimatyzacja śmiga aż miło. Wierzę, że tak będzie jeszcze przez bardzo długi czas.

ODPOWIEDZ