Gdzie na kurs jazdy?

W jaki sposób odnaleźć najlepszego mechanika w okolicy? Gdzie najlepiej kupić samochód? Gdzie znaleźć części samochodowe? Jak dbać o auto?
Awatar użytkownika
Gwidona
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2020, 8:05

Gdzie na kurs jazdy?

Post autor: Gwidona »

Hej. Mam nadzieję, że doradzicie mi, do jakiej auto szkoły w Warszawie powinnam zapisać się na kurs? Myślałam o lejdis-gentleman-osk.pl, bo wiele osób chwali tamtejszych instruktorów. Czy faktycznie tak dobrze uczą?
Awatar użytkownika
Faria_60
Posty: 1
Rejestracja: 05 paź 2020, 10:03

Re: Gdzie na kurs jazdy?

Post autor: Faria_60 »

Moim zdaniem to najlepsza szkoła nauki jazdy w Warszawie. Dzięki zaangażowaniu i cierpliwości instruktorów udało mi się zdać egzamin bezproblemowo. Poza tym atmosfera podczas zajęć była naprawdę komfortowa. Polecam każdemu niezdecydowanemu!
Gabryś_102

Re: Gdzie na kurs jazdy?

Post autor: Gabryś_102 »

Faria_60 pisze: ↑18 gru 2020, 13:44 Moim zdaniem to najlepszy kurs na pojazdy uprzywilejowane. Dzięki zaangażowaniu i cierpliwości instruktorów udało mi się zdać egzamin bezproblemowo. Poza tym atmosfera podczas zajęć była naprawdę komfortowa. Polecam każdemu niezdecydowanemu!
Słyszałem sporo pozytywnych opinii na temat tego Kursu. Zastanawiam się tylko jakie mają ceny. Koszt to jednak ważna sprawa i warto wiedzieć ile trzeba zapłacić...
ODPOWIEDZ